دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

مشکل تایید اعتبار اینترنت وایرلس تبلت

مشکل اتصال به مودم وایرلس (شبکه وایرلس) با تبلت اندروید

authentication problems

Authentication Problem connecting android tablet

قبلا مقاله هایی در رابطه با اتصال تبلت به اینترنت از طریق مودم وایرلس و مودم معمولی نوشته بودم ، در بخش نظرات مقاله های فوق برخی دوستان گفته بودند که در موقع اتصال به اینترنت پیام “مشکل تایید اعتبار “یا وقتی زبان تبلت انگلیسی است  پیام Authentication Problem یا authentication failed  یا authentication error   را دریافت می کنند به درخواست مدیریت محترم در این مقاله کوتاه این مشکل برسی شده و راه حل رفع آن ارائه می شود ،با این حال اگر راه حل ارئه شده مشکل را حل نکرد در ذیل همین مطلب (دیدگاه ها) بیان کنید تا شاید راه حل دیگری بیابم.

چرا این مشکل پیش می آید ؟

مشکل تایید اعتبار در موقع اتصال تبلت یا گوشی اندرویدی به شبکه وایرلس (سپس اینترنت) به سه دلیل می تواند اتفاق بیفتد لطفا هر کدام را برسی کنید .

قبل از هر کاری تاریخ و ساعت تبلت را به درستی تنظیم کنید چون وقتی تاریخ اشتباه باشد  موقعی هم که موفق به اتصال به اینترنت می شود مرورگرها نمی توانند  certificate  ها را تایید کنند و مدام به شما اخطار امنیتی می دهند .برای اطلاع از تاریخ دقیق می توانید سایت هایی مثل  time.ir ببینید.

1- رمز شبکه را در تبلت اشتباه وارد می کنید : موقع وارد کردن پسورد شبکه وایرلس (مودم وایرلس )  مطمئن باشید زبان نوشتاری کیبرد انگلیسی است – موقع وارد کردن رمز شبکه در تبلت گزینه نمایش پسورد را تیک بزنید تا از صحت رمز وارد شده مطمئن شوید .(وقتی روی اسم شبکه وایراس کلیک می کنید از شما رمز خواهد خواست)

نکته مهم :وقتی رمز شبکه وایرلس دارای  عدد است باید دقت کنید موقعی که رمز را وارد می کنید کیبرد فارسی است یا انگلیسی

2- رمز را درست وارد می کنید اما با پیام “مشکل تایید اعتبار” یا authentication error  مواجه می شوید : مشکل از شما نیست تبلت و مودم دچار اختلال شده اند راه حل ساده ای دارد – شبکه های شناسایی شده در تبلت را حذف کنید (فراموش کردن) مودم adsl  یا اکسس پوینت  را به مدت چند دقیقه خاموش کنید تبلت را هم ری استارت کنید – وقتی سیتم ها دوباره روشن شدند با تبلت یا گوشی شبکه های وایرلس را جستجو کنید و رمز را وارد کنید .

3- رمز شبکه وایرلس مودم مناسب نیست یا فراموش کرده اید :  !!!  اعمال تنظیمات اشتباه در این بخش باعث می شود اینترنت قطع شود و مجبور شوید مودم را از اول تنظیم کنید !  – با وارد کردن آدرس ip مودم adsl  در  نوار آدرس مرورگر  با صفحه ی درخواست رمز مودم ربرو می شوید (این رمز ربطی به پسورد وایرلس ندارد در واقع در مودم دو رمز دارید یک رمز تنظیمات و یک رمز اتصال به شبکه وایرلس) ip پیش فرض مودم زیر آن یا دفترچه راهنمای آن درج شده که معمولا 192.168.1.1  یا 192.168.0.1   و نام کاربر و رمز admin است . با استفاده از دفترچه راهنمای مودم به بخش wireless مودم رفته و رمز شبکه را تغییر دهید . (رمز شبکه وایرلس حداقل  8 رقم می باشد )

جهت اطلاع :3 نوع رمز در مودم های  wireless adsl داریم :1- رمز تنظیمات مودم :رمز ارتباط شمابا مودم است  این رمز برای ورود به تنظیمات خود دستگاه است معمولا admin  می باشد ولی بهتر است پس از ورود تعویض کنید     2 –  رمز ارتباط مودم با isp  :رمزی که از سرویس دهنده isp  دریافت می کنید این رمز جهت اتصال به اینترنت است و در تنظیمات مودم وارد می شود  اگر رمزی که در شماره 1 بیان شد را عوض نکنید دیگران می توانند این رمز شما را بدزدند و از اینترنتان استفاده کنند. 3- رمز  شبکه وایرلس  :پسورد ارتباط سایر دستگاه های وایرلس دار (تبلت و کامپیوتر و  گوشی و… ) این رمز برای این است تا افراد همجوار شما مثل همسایه ها  یا کسانی که از خیابان رد می شود  نتوانند به مودم شما وصل شده و از اینترنتان استفاده کنند . این رمز نیز خیلی مهم است بهتر است بدانید تمام فعالیت ها در اینترنت حتی موقعی که از .  یا  فی-لترش-کن استفاده می کنید توسط سروی دهندگان اینترنت شما (isp )  و در مراحل بالاتر توسط پلیس فتا قابل شناسایی است (ریز به ریز ) وقتی کسی از طریق اینترنت شما خرابکاری کند مطمئن باشید دستگیر می شوید !

این را هم بخوانید !

مدیریت قمر

نگاشته شده توسط مدیریت قمر جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 201 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیریت قمر درباره خودش چنین می گوید : زمانبندی مناسب مطالب ،مسائل فنی ،تلاش جهت ادامه فعالیت سایت در مسیر ، نوشتن دانسته های خود و... که باعث شده دوستان ما را با نام مدیر سایت بشناسند . وضعیت فعلی :"رشته ای بر گردنم افکنده دوست می کشد هر جا که خاطرخواه اوست"

تا این لحظه به جز شما 43,266 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۱۲۳ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>