دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

مطالب شما ارزشمند هستند

قمر مجله فرهیختگان  ! از نوشتن و آموزش دادن روزانه هزاران نفر لذت ببرید !

«هر کس چیزی به من بیاموزد،مرا  بنده خود ساخته است»امام علی ع

و عزیزان زیر روزانه به هزاران نفر می آموزند !

نگین -فاطمه-عطیه ۶۵ از بزد-مریم ابراهیمی-نسرین کامروا-شبنم-سارین-سپیده-سیاوش افشار-سمیه داداشی- احمد -ندا-(اسامی بر حسب نام نمایشی است )

همکاران عزیز   از طرف خود و تمام بازدید کنندگان محترم  قمر   از زحمات شما تقدیر و تشکر می کنیم

و شما دوست من !

تا به حال خواستید دانسته های خودتان را با میلیون ها نفر به اشتراک بگذارید و نظر آنها را بدانید ! قمر با روزانه هزاران نفر بازدید کننده رو به رشد محلی است که مقاله ها و مطالب آموزشی سرگرمی شما را در معرض دید میلونها نفر در سال قرار می دهد !

اعتبار 

نوشته های منتشر شده در قمر ارزش محتوایی دارند و قبلا در جایی  منتشر نشده اند (لااقل در زبان فارسی) اکثر مطالب موجود رضایت مخاطب را در پی دارد از این رو نویسنده ی مقالات برتر نزد میلیونها نفر اعتبار و کارایی خود را نشان می دهد.هر نویسنده صفحه ی ویژه و پنل مدیریت مطالب اختصاصی دارد و می تواند آدرس صفحه ی خود را با دوستانش به اشتراک بگذارد .

نام کاربری (شناسه) شما آدرس صفحه ی اختصاصی شما می باشد مثلا

http://gamar.ir/web/negin

و زیر هر مطلب مشخصاتی که نویسنده مایل به نمایش عمومی است از قبیل نام و نام خانوادگی ایمیل و زندگی نامه کوتاه  نمایش داده می شود مثلا :

نوشته شده توسط زینب جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید

حوزه فعالیت ما :

ما خود را مکلف به رعایت قوانین کشور می دانیم و در تمامی نوشته ها و مطالب به این امر پایبند خواهیم بود . قمر مجله ای اینترنتی  است شامل موضوعات مختلف از آموزش گرفته تا سرگرمی و اطلاعات علمی و …..

سوالات احتمالی :

۱- چه بنویسم ؟      پاسخ : در مورد علاقمندی های خود بنویسید بهتر است قبل از شروع نوشتن به نوشته های دیگران توجه کنید

۲- از چه منابعی می توان استفاده کنم و یا الگو بگیرم ؟    پاسخ : محدویتی وجود ندارد همچنین می توانید از سایت های خارجی زبان استفاده کنید . اگر زبانی به جز زبان فارسی می دانید می توانید  با کمک گوگل ترانسلیت از آن زبان ترجمه کنید .

آموزش ثبت نام در قمر

آموزش ثبت نام در قمر

 

برای عضویت در سایت اینجا کلیک کنید

 

مدیریت قمر

نگاشته شده توسط مدیریت قمر جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 201 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیریت قمر درباره خودش چنین می گوید : زمانبندی مناسب مطالب ،مسائل فنی ،تلاش جهت ادامه فعالیت سایت در مسیر ، نوشتن دانسته های خود و... که باعث شده دوستان ما را با نام مدیر سایت بشناسند . وضعیت فعلی :"رشته ای بر گردنم افکنده دوست می کشد هر جا که خاطرخواه اوست"

تا این لحظه به جز شما 7,854 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۲۲ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>