دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

وصل کردن موبایل به اینترنت

اتصال به اینترنت از طریق گوشی موبایل چگونه است ؟

اتصال گوشی به اینترنت

بسیاری از دارندگان گوشی موبایل درصدد وصل کردن گوشی خود به اینترنت و استفاده از شبکه ی جهانی اینترنت بوسیله ی گوشی خود هستند . در این مقاله ما قصد داریم انواع روش های اتصال گوشی به اینترنت را بیان کنیم .این روش ها برای انواع گوشی های جاوا سیمبین اندروید و آیپد قابل استفاده خواهند بود .

روش های قابل استفاده به ترتیب از بهترین روش به ضعیف ترین روش اتصال بیان می شود بعضی روش ها ممکن است قبلا توضیح داده شده باشد که در این صورت به جای توضیح مجدد به آن مطلب لینک خواهیم داد .

1- وصل کردن گوشی به اینترنت با استفاده از سیم کارت 3g  :

سیم کارت های دیتا تفاوت خیلی زیادی با سیم کارت های معمولی دارند سرعت اتصال به اینترنت در آنها بسیار بیشتر از سیم کارت معمولی است .اگر دنبال روشی هستید که که قابلیت سیار بودن را از موبایل نگیرد و بتوانید به راحتی ضمن جابجایی و حرکت اینترنت هم داشته باشید سیم کارت دیتا (3g)  بخرید و با سرعت زیاد از اینترنت استفاده کنید . تا سال 92 تنها ارائه دهنده ی سرویس سیم کارت دیتا در کشور شرکت رایتل می باشد . باید قبلا با مراجعه به سایت رایتل از آنتن دهی آن در شهر خود مطمئن شوید و سپس اقدام به خرید کنید . در این زمینه و درباره ی این روش اتصال لینک های زیر را بخوانید :

– تنظیمات اتصال به اینترنت سیم کارت

– رایتل

ملزومات اتصال به اینترنت از طریق سیم کارت 3d دیتا

– سرویس دهنده محل شما را هم تحت پوشش داشته باشد (مراجعه به سایت سرویس دهنده )

– گوشی شما قابلیت استفاده از سیم کارت 3g را داشته باشد .(مراجعه به کاتالوگ گوشییا جستجوی مشخصات گوشی در اینترنت)

2- اتصال گوشی موبایل به اینترنت پر سرعت وایمکس .

ما داریم از بهترین روش های ممکن اتصال گوشی به اینترنت رو به پایین حرکت می کنیم ، وایمکس سرویس اینترنت است که کانل ارتباطی از طریق نوع خاصی از امواج که بصورت بی سیم ارسال می شوند در اختیار کاربر قرار داده می شود .وایمکس به جهت اینکه قابلیت زیر پوشش بردن منطقه ی وسیعی را دارد و اینترنت پر سرعت از طریق آن قابل دسترسی است اهمیت دارد . امواج وایمکس از موانع هم رد می شوند پس آنتن دهی خوبی خواهید داشت .

جهت استفاده از وایمکس باید با شرکت ارائه دهنده قرار داد ببنید آنها یک مودم  تنظیم شده ی وایمکس به شما خواهند داد که با روشن کردن آن و روش کردن وایرلس گوشی اتصال به اینترنت برقرا خواهد شد .

ملزومات اتصال گوشی به اینترنت وایمکس :

– سرویس اینترنت وایمکس درمحل شما وجود داشته باشد که با مراجعه به سایت سرویس دهندگان (ایرانسل – مبین نت ….)از آن آگاه شوید

– گوشی شما وایرلس داشته باشد

3- اتصال گوشی به اینترنت adsl

بیشتر کاربران دنیا برای کامپیوتر های خود از اینترنت adsl استفاده می کنند . adsl  ارزانتر است و کیفیت خوبی دارد . محدویت اینترنت adsl  وابسته بودن به سیم های تلفن ثابت است . مخترعان این روش گفتند می توان از سیم کشی تلفن خانه ها استفاده ی دیگری هم کرد بدون اینکه خط تلفن اشغال شود پس آنها اینترنت را از طریق سیم تلفن ثابت به خانه ها رساندند .اینترنت adsl  با یک مودم درکامپوتر و موبایل قابل استفاده است .

برای اتصال گوشی به اینترنت adsl  پس از خریداری سرویس از ارائه دهنده ی محلی خود یک مودم وایرلس دار ای دی اس ال بگیرید و از ارائه دهنده بخواهید برایتان تنظیم کند سپس با روش کردن مودم وایرلس تنظیم شده و جستجوی شبکه های وایرلس باگوشی اتصال برقرا می شود .روش استفاده شده در این مقاله به شما در تنظیم گوشی های اندرویدی کمک خواهدکرد .

– روش اتصال تبلت به اینترنت adsl با مودم وایرلس

ملزومات اتصال گوشی به اینترنت adsl

– وجود سرویس دهنده وایرلس در محل

– خرید مودم adsl وایرلس دار

– داشتن گوشی وایرلس دار

3-  اتصال گوشی به اینترنت با سیم کارت معمولی

تبلیغات زیادی مربوط به استفاده از اینترنت سیم کارت ها معمولی با گوشی می شود و همیشه از جملاتی مانند اینترنت پر سرعت gprs  شرکت …. و….. با استفاده از فلان تکنولوژی . در واقعیت سرعت اینترنت سیم کارت های معمولی خیلی پایین است (اگر اینترنت پر سرعت استفاده کرده باشید متوجه می شوید ) و هزینه ی خیلی زیادی هم دارد . ولی اگر خواستید استاده کنید این مقاله را بخوانید :

– تنظیمات اتصال به اینترنت سیم کارت

 

روشنگری :

– اینترنت یک شبکه ی واحد است تنها روش های وصل شدن به آن فرق می کند ممکن است با دوچرخه مسافرت کنید یا با جت .

– شرکت های  ارئه دهنده ی اینترنت اینترنتی که دارند را با روش هایی مثل وایرلس -وایمکس -adsl- دایال آپ -3gp – با کاربران به اشتراک می گذارند برای این کار باید ابزار فرستند داشته باشند و کاربر نیز ابزار گیرنده مناسب داشته باشد . پس شما هم می توانید اینترنتی که در کامپوتر دارید را در خانه ی خودتان به اشتراک دستگاه های دیگر بکگذارید به شرط اینکه ابزار فرستند داشته باشید و دستگاه ها هم گیرنده داشته باشند.مثال

اگر کامپیوتر شما با دایال آپ اینترنت دارد می توانید با نصب یک کارت شبکه ی وایرلس به کامپیوتر و به اشتراک گذاشتن اینترنت با ابزار کارت شبکه ی وایرلس با استفاده از گوشی وایرلس دار از این اینترنت استفاده کنید .

بسیاری از این روش ها  فقط وقت با ارزش شما را می گیرند و اصولی نیستند پس ما از برشمردن آنها صرف نظز کردیم.

نکته آخر : نظرتان را بنوسید

مقاله های مرتبط :

روش اتصال تبلت به اینترنت adsl با مودم وایرلس

تنظیمات اتصال به اینترنت با سیم کارت

استفاده از اینترنت لپ تاپ در گوشی و تبلت و تلویزیون

مدیریت قمر

نگاشته شده توسط مدیریت قمر جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 201 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیریت قمر درباره خودش چنین می گوید : زمانبندی مناسب مطالب ،مسائل فنی ،تلاش جهت ادامه فعالیت سایت در مسیر ، نوشتن دانسته های خود و... که باعث شده دوستان ما را با نام مدیر سایت بشناسند . وضعیت فعلی :"رشته ای بر گردنم افکنده دوست می کشد هر جا که خاطرخواه اوست"

تا این لحظه به جز شما 11,750 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۱۲ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>