دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

مدل ژاکت زنانه + الگوی بافت 11

ژاکت زنانه زیبا و شیک با الگوی بافت

امروز یک مدل ژاکت زیبا برای شما قرار می دهم و امیدوارم بتوانید با توجه به الگوی بافت آن را برای خود ببافید .البته کسانیکه هنوزبافتنی بلد نیستند ابتدا باید آن را یاد بگیرند تا بتوانند با توجه به الگو به بافت لباس مورد علاقه ی خودشان بپردازند . بعدا ازیادگیری مقدمات قلاب بافی و قلاب دوزی براحتی می توانید با دانلود انواع مدلها و الگوها صدها نوع لباس ببافید .

این تصویر ژاکت است

مدل بلوز زمستانی مدل ژاکت

و این هم از الگوی بافت

الگوی ژاکت زنانه 11

امیدوارم  بتوانید این بافتنی زیبا را با دست های خودتان بافته و در زمستان و پایز استفاده کنید . منتظر مدل های بیشتری باشید همچنین انواع بافتنی را در بخش آموزش بافتنی قمر منتشر کردم و روز به روز بر این تعداد افزوده خواهد شد .راستی نظر خودتان را درباره این ژاکت و الگوی آن بنویسید .

همچنین لطفا در بخش نظرات بنویسید که آیا کار کردن با مدلها و الگوها را بلدید یا نه ؟

برای روزهای آینده هم مدل ها والگوهای زیادی آماده کردم که سعی می کنم هر روزیکی را بنویسم .

سمیه

نگاشته شده توسط سمیه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 80 مقاله ی منتشر شده دارند
سمیه درباره خودش چنین می گوید : لیسانس جغرافیا از دانشگاه تبریز به کارهای هنری علاقه دارم نوشتن آرامم می کند . هر موقع فرصت کردم و ایده ی جدیدی به فکرم رسید حتما می نویسم .نظررات شما را چک می کنم بی زحمت دیدگاه خودتان را درباره نوشته هایم بنوسید .

تا این لحظه به جز شما 8,836 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۴ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>