دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

آموزش بافت ژاکت – جلیقه با الگو

این مدل بلوز یا ژکت و جلیقه زمستانی زنانه واقعا شیک به نظر می رسد . در این پست از مجله قمر با الگوی بافت این ژاکت آشنا می شوید امیدوارم بپسندید البته مدل های دیگری هم در  بخش آموزش بافتنی سایت نوشتم که می توانید از آنها هم استفاده کنید و روزهای آینده نیز آموزش ها و الگوهای جدید بافتنی را در سایت قرار می دهم دوست دارم زمستان را با این بافتنی های زیبا سرگرم باشید و البته نظرات خودتان را هم درباره ی این بافتنی ها بنویسید .

بهتر است عکس این مدل لباس زمستانی زنانه را بینید که با استفاده از کاموا بافته شده است  بعد هم الگوهای بافت آن را می بینید :

ژاکت - جلیقه

از نمای نزدیک

آموزش تصویری بافتنی برای زمستان

و در تصاویر زیر الگوی بافت این ژاکت را می بینید با کمی دقت می توانید روش بافت آن را متوجه بشوید البته باید بافتنی بلد باشید .

و آموزش بافت لباس زمستانی زنانه الگوی بافت ژاکت - جلیقه

سمیه

نگاشته شده توسط سمیه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 80 مقاله ی منتشر شده دارند
سمیه درباره خودش چنین می گوید : لیسانس جغرافیا از دانشگاه تبریز به کارهای هنری علاقه دارم نوشتن آرامم می کند . هر موقع فرصت کردم و ایده ی جدیدی به فکرم رسید حتما می نویسم .نظررات شما را چک می کنم بی زحمت دیدگاه خودتان را درباره نوشته هایم بنوسید .

تا این لحظه به جز شما 39,718 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۳۰ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>