دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
همه چیز به سمتی می رود که سا...
بطور خیلی خلاصه و ساده برای ...
بستگی به اینکه چه هدفی را دن...
سایت چیست ؟\r\n\r\nشما با استفاده...
سلام دوستان گلم امروز آموزش...
سرویس خودرو

چند نکته خانه داری

آموزش خانه دارای

یخچال خانه ی شما بوی بد می دهد ؟

از بوی لباس هایتان در داخل چمدان یا کمد خسته شده اید ؟

چقدر دنبال مواد حشره کش و خرید ان هستید تا  از دست مورچه ها در امان باشید ؟

نیش حشرات را با چه دارویی دوا می شوید ؟

زگیل روی دستتان شما را می آزارد ؟ از چه چیزی برای برطرف شدن آن استفاده میکنید ؟

برای جواب هرکدام از این وسالات بالا حتما مواد خاصی را پیشنهاد میکنید که نیاز به خریداری کردن از یک مرکز خاص است . اما ما در این جا راه حل های ساده ای را پیش پای شما می گذاریم که هم در خرج و مخارجتان صرفه جویی کنید و هم به راحتی قابل دسترس باشند .

آیا می دانید که بوی بد یخچال با چای کیسه ای کاملا از بین می رود . چای کیسه ای با جذب بوی بد یخچال کمک مناسبی برای شماست تا بوی بد یخچالتان را از بین ببرید .

علاوه بر این مورد چند چای کیسه ای را داخل کمد و یا چمدان بین لباس ها بگذارید و معجزه ی آن را در برطرف کردن بوی بد لباس ها تماشا کنید . شما نه نیاز به خرید مواد خوشبوکننده دارید و نه نیاز به عطر و ادکلن خاص .

دنبال خرید حشره کش ها هم نباشید . دوای آن را داخل کابیت های اشپزخانه بیابید . چوب های خشک دارچین یا پودر دارچین را در محل لانه یا محل عبور حشرات بگذارید . به این راحتی همه ی ان ها را از بین خواهید برد .

معجزه ی دیگر چای کیسه ای و البته این بار استفاده شده و سرد شده ی آن  در از بین بردن زگیل است . چای کیسه ای را روزی سه بار و هر بار به مدت 10 دقیقه روی زگیل بگذارید بعد از دو هفته زگیل شما بدون نیاز به عمل و پزشک برطرف می گردد .

برای درمان خارش نیش حشرات یک قرص آسپرین را در نصف قاشق آب حل کنید و به محل گزش حشره بمالید .

اگر قاشق  و چنگال های آشپزخانه شما بدون برق و بدون جلا شده اند کافی است پوست موز به آن ها بمالید . پوست موز خاصیت برق انداختن و جلادهنده دارد . برای براق کردن سطوح فلزی منزل مثل دستگیره های در ، سینک ظرفشویی و پایه های میز و صندلی از خمیر دندان استفاده کنید . مقدار کمی خمیر دندان به آن بمالید و سپس با یک پارچه تمیز پاک کنید .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 4,971 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۴ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>