دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

چند نکته خانه داری

آموزش خانه دارای

یخچال خانه ی شما بوی بد می دهد ؟

از بوی لباس هایتان در داخل چمدان یا کمد خسته شده اید ؟

چقدر دنبال مواد حشره کش و خرید ان هستید تا  از دست مورچه ها در امان باشید ؟

نیش حشرات را با چه دارویی دوا می شوید ؟

زگیل روی دستتان شما را می آزارد ؟ از چه چیزی برای برطرف شدن آن استفاده میکنید ؟

برای جواب هرکدام از این وسالات بالا حتما مواد خاصی را پیشنهاد میکنید که نیاز به خریداری کردن از یک مرکز خاص است . اما ما در این جا راه حل های ساده ای را پیش پای شما می گذاریم که هم در خرج و مخارجتان صرفه جویی کنید و هم به راحتی قابل دسترس باشند .

آیا می دانید که بوی بد یخچال با چای کیسه ای کاملا از بین می رود . چای کیسه ای با جذب بوی بد یخچال کمک مناسبی برای شماست تا بوی بد یخچالتان را از بین ببرید .

علاوه بر این مورد چند چای کیسه ای را داخل کمد و یا چمدان بین لباس ها بگذارید و معجزه ی آن را در برطرف کردن بوی بد لباس ها تماشا کنید . شما نه نیاز به خرید مواد خوشبوکننده دارید و نه نیاز به عطر و ادکلن خاص .

دنبال خرید حشره کش ها هم نباشید . دوای آن را داخل کابیت های اشپزخانه بیابید . چوب های خشک دارچین یا پودر دارچین را در محل لانه یا محل عبور حشرات بگذارید . به این راحتی همه ی ان ها را از بین خواهید برد .

معجزه ی دیگر چای کیسه ای و البته این بار استفاده شده و سرد شده ی آن  در از بین بردن زگیل است . چای کیسه ای را روزی سه بار و هر بار به مدت 10 دقیقه روی زگیل بگذارید بعد از دو هفته زگیل شما بدون نیاز به عمل و پزشک برطرف می گردد .

برای درمان خارش نیش حشرات یک قرص آسپرین را در نصف قاشق آب حل کنید و به محل گزش حشره بمالید .

اگر قاشق  و چنگال های آشپزخانه شما بدون برق و بدون جلا شده اند کافی است پوست موز به آن ها بمالید . پوست موز خاصیت برق انداختن و جلادهنده دارد . برای براق کردن سطوح فلزی منزل مثل دستگیره های در ، سینک ظرفشویی و پایه های میز و صندلی از خمیر دندان استفاده کنید . مقدار کمی خمیر دندان به آن بمالید و سپس با یک پارچه تمیز پاک کنید .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 5,842 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۴ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>