دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

تعیین میانگین چهره ی زنان در هر کشور

امروز مطلب جالبی در اینترنت دیدم که با عنوان تعیین میانگین چهره ی زنان در هر کشور در این پست آن را ثبت کردم و قطعا برای ما زنان باید بیشتر از مردان جالب باشه . من خودم که حدود ربع ساعت محو تماشای تصاویر بودم گفتم با شما در اینجا به اشتراک بذارم شاید حس کنجکاوی که در من به وجود اومد در شما هم تحریک بشه .

عده ای از روانشناسان در دانشگاه گلاسکو اسکاتلند دور هم جمع شدند تا در خصوص چهره ی تقریبی زنان در هر کشور به یک میانگین خاص برسند . آن ها برای این کار بیش از صد تصویر از چهره های مختلف زنان در یک کشور را جمع اوری کردند و پس از تجزیه و تحیلی های دستی و نرم افزاری به یک نتیجه ی واحد در خصوص مشخصات چهره های هر زن در هر کشور دست یافتند . آخر سر آن ها یک چهره ی زیبا از یک زن که صورت او در حالت معمولی و بدون لک و … انتخاب کردند و بر اساس آن به پیش بینی چهره های زنان مختلف در نقاط مختلف دنیا پرداختند و حدود 41 چهره را در این تحقیق ارائه کرده اند .

چهره ای که از زن ایرانی در این تصاویر ارئه شده به نظر من واقعا یک چهره ی ایرانی است . تصاویر را در ادامه مشاهده کنید . امیدوارم که خوشتون بیاد .

میانگین چهره ی زنان در کشورها (1)

میانگین چهره ی زنان در کشورها (2)

میانگین چهره ی زنان در کشورها (3)

میانگین چهره ی زنان در کشورها (4)

میانگین چهره ی زنان در کشورها

 

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 4,784 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۱۳ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>