دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

با رول ، جا شالی بسازید

با رول ، جا شالی بسازید ! چه اسم سختی انتخاب کردم ! اگر شما مثل من از تا زدن شال هایتان واتو کشیدن آن ها به صورت روزانه برای هر بار پوشیدن خسته شده اید ایده ای که امروز در سایت قمر ارائه گردیده است را مشاهده نمایید . یک ایده ی زیبا و ساده برای آویزان کردن شال های شما ! روش کار را در ادامه دنبال کنید تا به راحتی با رول ، یک جاشالی خوشگل بسازید .

رخت-آویز-شال

برای ساخت این جای شالی شما نیاز به چند تا رول خالی و دورریختنی دستمال توالت دارید . تعداد این رول ها را می توانید به سلیقه ی خود تنظیم کنید . کاغذ کشی هم برای تزیین این رول های رنگ و رو رفته که بازیافتی هستند و اصلا زیبا به نظر نمی رسند لازم است .

رخت-آویز-شال-(1)

با دقت تمام کاغذکشی ها را دور رول ها کنید و چسب بزنید . سپس با ریسمان های کلفت الیافی که قبلا برای بافت آویزهایی که از سقف خانه آویزان می شدند ، کاربرد داشت دو رول را به هم وصل کنید . به این ترتیب که نخ را از دو رول عبور دهید سپس در فاصله ی نزدیکی از هم سر نخ را گره بزنید ، طوری که دو رول مانند تصویر بالا در کنار هم قرار بگیرد .

رخت-آویز-شال-(2)

وقتی که رشته ای از این رول های تزیینی ساختید ، نخ مربوط به رول اول و آخر را بلندتر در نظر بگیرید و دو سر آن را داخل یک گیره ی رخت آویز بیندازید . سپس شال ها را با لوله کردن در این رول ها جای دهید . البته این ایده بیشتر مناسب شال های تابستانی است و قطعا شال های زمستانی بخاطر ضخامتی که دارند در این رول ها جای نمی گیرند .

رخت-آویز-شال-(3)

نمونه ی دیگری از آویزان کردن این رول ها را در تصویر بالا می بیند .
برای دیدن کاردستی جغدهای تزیینی با رول اینجا را کلیک کنید . امیدوارم از ایده ی ساده ی ما لذت برده باشید .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 11,895 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۱۴ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>