دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
همه چیز به سمتی می رود که سا...
بطور خیلی خلاصه و ساده برای ...
بستگی به اینکه چه هدفی را دن...
سایت چیست ؟\r\n\r\nشما با استفاده...
سلام دوستان گلم امروز آموزش...
سرویس خودرو

آموزش ساخت گل تزیینی جعبه کادو

گل سازی

دوست دارید برای جعبه های کادویی که به دوستانتان هدیه می دهید یک گل زیبای ساده بسازید ؟ ایده ی این پست مجله ی اینترنتی قمر را دنبال کنید .

آموزش گل سازی

اگر دوست دارید نظیر گلی که در تصویر بالا می بینید بسازید باید نقشه ی یگ گل شش پر راز قبلا آماده کنید . سپس الگو را روی مقوا بگذارید و پنج گلبرگ هم اندازه و یکدست و یک رنگ از مقوا برش بزنید . شما همچنین برای این گل به پرچم هم نیاز دارید که باید آن را هم از رنگ های متفاوت دیگر اماده کنید . یک پنس هم برای اتصال گلبرگ ها به هم مورد نیاز است .

kl (6)

همه ی گلبرگ ها را از وسط تا بزنید . اگر بخواهید روی خط تقارن این کار را انجام دهید گل منظم تری در نهایت خواهید داشت .

حالا پنج پر مقوایی که از گل اماده کرده اید را روی هم بگذارید طوری که گلبرگ دوم فضای خالی بین گلبرگ اول را پر کند . این کار را تا گذاشتن گلبرگ پنجم ادامه دهید و سپس پرچم ها را هم روی کار بگذارید و سوراخ کوچکی روی گل ایجاد کنید و پنس را در ان فرو کنید .

kl (3)

به این ترتیب یک گل زیبای مقوایی برای تزیین جعبه هدیه بسازید .

اگر الگوی ساخت جعبه هدیه را می خواهید و دوست دارید خودتان هم برای هدیه ای که گرفته اید جعبه بسازید تصویر زیر را مشاهده نمایید .

آموزش گل سازی

دو مربع سمت راست و چپ برای پیام تبریک شما در نظر گرفته شده است که آخر سر روی جعبه چسبانده می شود .

آموزش گل سازی

مدل دیگری از ساخت گل با پارچه ساتن یا حریر هم برای تزیین جعبه را به شما نشان می دهم . قبلا آموزش ساخت این گل اینجا روی سایت مجله ی اینترنتی قمر قرار گرفته است اما د راینجا به طور مختصر باز هم به آن می پردازیم  .

آموزش گل سازی

از پارچه ساتن یا حریر چهار یا پنج دایره در اندازه های متفاوت برش بزنید و حاشیه ی  آن ها را روی شمع ، شمع سوز کنید . سپس گلبرگ ها را روی هم بگذارید و با مهره وسط گل را بسازید .

آموزش گل سازی

به این ترتیب جعبه های کادویی خود را تزیین کنید .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 27,774 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۱۱ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>