دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

آموزش ساخت گل تزیینی جعبه کادو

گل سازی

دوست دارید برای جعبه های کادویی که به دوستانتان هدیه می دهید یک گل زیبای ساده بسازید ؟ ایده ی این پست مجله ی اینترنتی قمر را دنبال کنید .

آموزش گل سازی

اگر دوست دارید نظیر گلی که در تصویر بالا می بینید بسازید باید نقشه ی یگ گل شش پر راز قبلا آماده کنید . سپس الگو را روی مقوا بگذارید و پنج گلبرگ هم اندازه و یکدست و یک رنگ از مقوا برش بزنید . شما همچنین برای این گل به پرچم هم نیاز دارید که باید آن را هم از رنگ های متفاوت دیگر اماده کنید . یک پنس هم برای اتصال گلبرگ ها به هم مورد نیاز است .

kl (6)

همه ی گلبرگ ها را از وسط تا بزنید . اگر بخواهید روی خط تقارن این کار را انجام دهید گل منظم تری در نهایت خواهید داشت .

حالا پنج پر مقوایی که از گل اماده کرده اید را روی هم بگذارید طوری که گلبرگ دوم فضای خالی بین گلبرگ اول را پر کند . این کار را تا گذاشتن گلبرگ پنجم ادامه دهید و سپس پرچم ها را هم روی کار بگذارید و سوراخ کوچکی روی گل ایجاد کنید و پنس را در ان فرو کنید .

kl (3)

به این ترتیب یک گل زیبای مقوایی برای تزیین جعبه هدیه بسازید .

اگر الگوی ساخت جعبه هدیه را می خواهید و دوست دارید خودتان هم برای هدیه ای که گرفته اید جعبه بسازید تصویر زیر را مشاهده نمایید .

آموزش گل سازی

دو مربع سمت راست و چپ برای پیام تبریک شما در نظر گرفته شده است که آخر سر روی جعبه چسبانده می شود .

آموزش گل سازی

مدل دیگری از ساخت گل با پارچه ساتن یا حریر هم برای تزیین جعبه را به شما نشان می دهم . قبلا آموزش ساخت این گل اینجا روی سایت مجله ی اینترنتی قمر قرار گرفته است اما د راینجا به طور مختصر باز هم به آن می پردازیم  .

آموزش گل سازی

از پارچه ساتن یا حریر چهار یا پنج دایره در اندازه های متفاوت برش بزنید و حاشیه ی  آن ها را روی شمع ، شمع سوز کنید . سپس گلبرگ ها را روی هم بگذارید و با مهره وسط گل را بسازید .

آموزش گل سازی

به این ترتیب جعبه های کادویی خود را تزیین کنید .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 29,356 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۱۱ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>