دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

گردش شخصی در اینترنت با فایرفاکس

مرور گر موزیلا فایر فکس امکان گشت و گذار خصوصی در اینترنت را فراهم می کند

وقتی به اینترنت سر می زنید یک سری اطلاعات از قبیل آدرس صفحاتی که مراجعه کردید ،فایل هایی که دانلود کردید واطلاعات در سیستم ذخیره می شود .بعضی مواقع افراد دوست ندارند این سوابق ذخیره شود مثلا وقتی به فکر خرید هدیه ای غافلگیر کننده برای جشن تولد یکی از اعضای خانواده هستید و آن را در اینترنت جستجو کردید دوست ندارید کسی به جز شما از آن خبردار باشد .یا وقتی در کافی نت ها مشغول کار هستید این امکان ممکن است برای شما مفید باشد .

البته این امکان فایر فاکس (Private Browsing ) برای عدم ذخیره ی اطلاعات در سیستمی است که روی آن کار می کنید و فعالیت شما از طریق سرویس دهنده اینترنت و… قابل ردگیری است .

برای استفاده از پرویت بروسینگ (Private Browsing ) فایر فکس از منوی کشویی فایر فکس گزینه ی new Private Browsing را انتخاب کنید .

گشت و گذار خصوصی

مدیریت قمر

نگاشته شده توسط مدیریت قمر جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 201 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیریت قمر درباره خودش چنین می گوید : زمانبندی مناسب مطالب ،مسائل فنی ،تلاش جهت ادامه فعالیت سایت در مسیر ، نوشتن دانسته های خود و... که باعث شده دوستان ما را با نام مدیر سایت بشناسند . وضعیت فعلی :"رشته ای بر گردنم افکنده دوست می کشد هر جا که خاطرخواه اوست"

تا این لحظه به جز شما 656 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۱ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>