دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
همه چیز به سمتی می رود که سا...
بطور خیلی خلاصه و ساده برای ...
بستگی به اینکه چه هدفی را دن...
سایت چیست ؟\r\n\r\nشما با استفاده...
سلام دوستان گلم امروز آموزش...
سرویس خودرو

آموزش بافتنی رومیزی با کاموا

بافت یک رومیزی زیبا و دلخواه . بجای خرید رومیزی می توانید با این آموزش به سادگی یک رومیزی برای خود تهیه کنید . رومیزی از لوازمی در خانه هست که خیلی به چشم می آید . چندین تومان هزینه ی خرید میز می کنید اما اگر یک رومیزی خوب نداشته باشید احساس خواهید کرد یک جای کار می لنگد .
آموزش شاخت رومیزی

تنوع رنگ و زیبایی این رومیزی شاید شما را به این فکر بیندازد که بافتن این رومیزی سخت و وقت گیر است . اما در واقع این طور نیست .

آموزش بافت رومیزی

ابتدا با قلاب هشت زنجیر ببافید و دو سر زنجیر را به هم وصل کنید . سپس دوازه پایه کوتاه دور زنجیر بیندازید .

روش بافت رومیزی

در دور دوم با رنگ متفاوت کاموا روی پایه کوتاه های قبلی سه پایه کوتاه بندازید و به پایه چهارم که رسیدید دوازده زنجیر ببافید و دوباره همین کار را تا آخریعنی تا وقتی که یک دور چرخشی حلقه زنجیز تمام شود ادامه بدهید . پس از این مرحله شما چهار گلبرگ زنجیری دارید .

آموزش بافتنی ساده

در مرحله ی بعدی دور هر حلقه زنجیزی باید دوازده تا پایه بلند ببافید و سه پایه کوتاه مرحله ی قبل را با همین پایه های بلند محلی برای وصل کردن گلبرگ ها هست . در مرحله ی آخر بافت دور کار را باز هم با کاموای متفاوت از نظر رنگ پایه کوتاه ببافید .

آموزش بافتنی ساده

هر چقدر که دوست دارید رومیزی بافتنی شما بزرگ باشد از این گل ها ببافید و آخر سر از محل نوک گلبرگ ها آن ها را به هم بدوزید .

به این ترتیب یک رومیزی بافتنی زیبا خواهید ساخت .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 73,315 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۳۱ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>