دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

آموزش بافتنی رومیزی با کاموا

بافت یک رومیزی زیبا و دلخواه . بجای خرید رومیزی می توانید با این آموزش به سادگی یک رومیزی برای خود تهیه کنید . رومیزی از لوازمی در خانه هست که خیلی به چشم می آید . چندین تومان هزینه ی خرید میز می کنید اما اگر یک رومیزی خوب نداشته باشید احساس خواهید کرد یک جای کار می لنگد .
آموزش شاخت رومیزی

تنوع رنگ و زیبایی این رومیزی شاید شما را به این فکر بیندازد که بافتن این رومیزی سخت و وقت گیر است . اما در واقع این طور نیست .

آموزش بافت رومیزی

ابتدا با قلاب هشت زنجیر ببافید و دو سر زنجیر را به هم وصل کنید . سپس دوازه پایه کوتاه دور زنجیر بیندازید .

روش بافت رومیزی

در دور دوم با رنگ متفاوت کاموا روی پایه کوتاه های قبلی سه پایه کوتاه بندازید و به پایه چهارم که رسیدید دوازده زنجیر ببافید و دوباره همین کار را تا آخریعنی تا وقتی که یک دور چرخشی حلقه زنجیز تمام شود ادامه بدهید . پس از این مرحله شما چهار گلبرگ زنجیری دارید .

آموزش بافتنی ساده

در مرحله ی بعدی دور هر حلقه زنجیزی باید دوازده تا پایه بلند ببافید و سه پایه کوتاه مرحله ی قبل را با همین پایه های بلند محلی برای وصل کردن گلبرگ ها هست . در مرحله ی آخر بافت دور کار را باز هم با کاموای متفاوت از نظر رنگ پایه کوتاه ببافید .

آموزش بافتنی ساده

هر چقدر که دوست دارید رومیزی بافتنی شما بزرگ باشد از این گل ها ببافید و آخر سر از محل نوک گلبرگ ها آن ها را به هم بدوزید .

به این ترتیب یک رومیزی بافتنی زیبا خواهید ساخت .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 83,403 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۳۱ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>