دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

هفته ششم بارداری

هفته ی ششم بارداری وضعیت مادر و جنین

مادر عزیز سلام بچه ی شما اکنون شش هفته رشد کرده است و یواش یواش شکل یک انسان را به خود می گیرد تصویر زیر عکس جنین در هفته ی ششم حاملگی است .

عکس بچه داخل رحم هفته ششم

تصویر بچه 6 هفته حاملگی داخل رحم

 قلب بچه ی شما در هفته ی ششم بصورت منظم می تپد

رشد کودک در این هفته خیلی زیاد است در پایان هفته ی ششم کودک سه برابر بزرگتر می شود و قلب او الان با یک ریتم منظم می تپد .هنوز خیلی کوچک است اما در هفته ی بعدی با گوشی مخصوص خواهید توانست صدای قلب جنین را بشنوید از هم اکنون تا لحظه ی تولد قلب فرزند شما 150 بار در دقیقه می تپد (دو برابر بزرگسالان)این ماه که برای کنترل سلامت خود و بچه به پژشک مراجعه خواهید کرد می توانید درخواست کنید تا صدای قلب نوزاد را برایتان پخش کنند.همچنین مغز کودک در هفته ی ششم تشکیل شده و فعالیت می کند .همانطور که در تصویر هم می بینید دست ها یواش یواش شکل گرفته و پاها نیزنمایان شده است .

با خواست خداوند متعال انسانی در رحم شما رشد می کند که دوست داشتنی ترین موجود برای هر کس است که به محض اینکه متولد شود این عشق و علاقه به او شدیدتر خواهد شد.

اندازه نوزاد در هفتم ششم باداری

در هفته ششم نوزاد شما سه برابر شده است و توسط مایع آمنیوتیک محافظت می شود. اگر چه او با فراز و نشیب رشد کرده است، او هنوز تنها در حدود اندازه یک دانه انار است.

اندازه بچه در هفته ششم باداری

مقاله مرتبط قبلی

هفته پنجم بارداری

سپیده

نگاشته شده توسط سپیده جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 8 مقاله ی منتشر شده دارند
سپیده درباره خودش چنین می گوید : سپیده هستم دارم روی نی نی ها و مراحل باداری تحقیق می کنم از این رو چیزهایی که مطالعه می کنم را اینجا هم جمع بندی می کنم قصد دارم فقط در مورد نی نی ها بنویسم هر سوالی هم درباره بچه ها داشتید مطرح کنید سعی می کنم روزهایی که کلاس ندارم جوابتان را بدهم .

تا این لحظه به جز شما 8,825 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۵ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>