دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

هفته اول بارداری

هفته اول حاملگی تغییرات جنین و بدن مادر

تغییرات در جنین :

هفته اول حاملگی

هفته اول حاملگی

در هفته اول باداری جنین توده ای از سلول های در حال رشد و تقسیم شدن است تا پایان هفته اول جنین خود را به دیواره ی رحم می چسباند که به این مرحله لانه گزینی جنین می گویند .خوب به زبان ساده بچه ی شما جایی مناسب در رحم برای خود پیدا می کند و یواش یواش جفت و کیسه ی آب تشکیل می شود و بچه  به مدت 9 ماه در این محیط رشد خواهد کرد .

تغییرات در مادر:

هنوز خودتان هم نمی دانید حامله هستید !تا هفته ی چهارم دقیقا نمی شود گفت حامله اید یا نه ! عادت ماهانه شما به تاخیر می افتد اما وقتی  تست حاملگی هم می دهید جواب منفی است یعنی تستر به شما می گوید هنوز حامله نیستید خوب عجله نکنید ! کمی صبر کنید .

تا پایان هفته ی چهارم شما باردار تلقی نمی شوید پس برای تست و…. عجله نکنید .

اندام مادر در هفته اول بارداری :

اگر اولین حاملگی شماست شاید تغییرات در استیل بدنی و اندام مادر در هفته ی اول بارداری برایتان سوال باشد بهتر است بدانید در هفته اول هنوز هیچ تغییر ظاهری در بدن شما رخ نخواهد داد.تصویر زیر نمایی از تغیرات بدن مادر در طول دوران باداری است .

اندام مادر در بارداری

نکته :
متخصصان زنان و زایمان طول مدت بارداری را  از روز اول خونریزی آخرین قاعدگی محاسبه می کنند که بر این اساس طول این دوره 40 هفته می باشد. دوران بارداری به سه دوره سه ماهه تقسیم می شود.

در این پست آموختید :

لانه گزینی چیست ؟

تغییرات بدن جنین و مادر در هفته ی اول بارداری چیست ؟

همچنین شما را دعوت به دیدن این ویدیو در مورد باداری می کنم(منبع ویدیو وانا می می باشد)

مقاله ی مرتبط بعدی

هفته دوم بارداری

 

سپیده

نگاشته شده توسط سپیده جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 8 مقاله ی منتشر شده دارند
سپیده درباره خودش چنین می گوید : سپیده هستم دارم روی نی نی ها و مراحل باداری تحقیق می کنم از این رو چیزهایی که مطالعه می کنم را اینجا هم جمع بندی می کنم قصد دارم فقط در مورد نی نی ها بنویسم هر سوالی هم درباره بچه ها داشتید مطرح کنید سعی می کنم روزهایی که کلاس ندارم جوابتان را بدهم .

تا این لحظه به جز شما 7,976 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۶ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>