دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
همه چیز به سمتی می رود که سا...
بطور خیلی خلاصه و ساده برای ...
بستگی به اینکه چه هدفی را دن...
سایت چیست ؟\r\n\r\nشما با استفاده...
سلام دوستان گلم امروز آموزش...
سرویس خودرو

ساخت دستبند رنگین کمانی

در این پست از مجله اینترنتی قمر قصد داریم روش ساده ی ساخت دستبند رنگین کمانی را به شما آموزش بدهیم . شاید این دستبند همه رنگ های یک رنگین کمان را نداشته باشد ولی تازگی رنگ ها و زنده بودن آن ها ، این باور را در همگان ایجاد خواهد کرد که شما دستبندی متناسب با تم رنگین کمان در دست دارید . این دستبند بدون شباهت به دست بندهای زنان هندی نیست و این روزها که بدلیجات جای خوبی بین طرفداران خود باز کرده است بازار ساخت این جواهرات بدلی هم داغ است . شما با خرید لوازم اولیه ساخت این دست بند می توانید بدون هزینه کردن مبلغ گزافی برای خودتان یک دستبند شیک و باارزش بسازید و بین دوستانان محبوب واقع گردید .

ساخت دستبند هندی (2)

 برای ساخت این دست بند هندی شما به سیم های مخصوص ساخت جواهرات که قابلیت تا شدن و کمی هم فنری دارند نیاز دارید . مهره ای چوبی یا پلاستیکی را در هر شکلی که دوست دارید برای این کار میتوانید انتخاب کنید . در این پست از مهره های چوبی مکعب شکل استفاده شده است . استفاده از رنگ های صورتی ، سبز کمرنگ ، فیروزه ای و بنفش برای مهره ها توصیه می گردد .

ساخت دستبند هندی (5)

ابتدا مهره ها را به ترتیب رنگ هایی که در بالا ذکر گردید داخل سیم قرار دهید و سر سیم را با انبردست حلقه کنید که مهره ها از آن بیرون نیاید .

ساخت دستبند هندی (1)

 تعداد دورهای این دست بند را به سلیقه ی خود از چهار تا هشت حلقه می توانید تعیین کنید . سیم و مهره ها را به مدت یک شب دور یک جسم استوانه ای که به اندازه ی مچ دستتان باشد حلقه کنید . در این جا از شیشه دورریختنی نوشابه برای این کار استفاده شده است .

ساخت دستبند هندی (4)

 پس از جدا کردن شیشه نوشابه سیم حالت فنزی و پیچی به خود گرفته است که کار دست شما را به یک دستبند خلاقانه و زیبا تبدیل کرده است .

ساخت دستبند هندی (3)

 دختربچه ها به این گونه از دست بند ها خیلی علاقمندند . روش ساخت ان هم که خیلی ساده است . پس دست به کار شوید و برای عزیزانتان به راحتی از این دست بند های فانتزی بسازید .

 

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 14,552 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۲۸ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>