دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

ساخت دستبند رنگین کمانی

در این پست از مجله اینترنتی قمر قصد داریم روش ساده ی ساخت دستبند رنگین کمانی را به شما آموزش بدهیم . شاید این دستبند همه رنگ های یک رنگین کمان را نداشته باشد ولی تازگی رنگ ها و زنده بودن آن ها ، این باور را در همگان ایجاد خواهد کرد که شما دستبندی متناسب با تم رنگین کمان در دست دارید . این دستبند بدون شباهت به دست بندهای زنان هندی نیست و این روزها که بدلیجات جای خوبی بین طرفداران خود باز کرده است بازار ساخت این جواهرات بدلی هم داغ است . شما با خرید لوازم اولیه ساخت این دست بند می توانید بدون هزینه کردن مبلغ گزافی برای خودتان یک دستبند شیک و باارزش بسازید و بین دوستانان محبوب واقع گردید .

ساخت دستبند هندی (2)

 برای ساخت این دست بند هندی شما به سیم های مخصوص ساخت جواهرات که قابلیت تا شدن و کمی هم فنری دارند نیاز دارید . مهره ای چوبی یا پلاستیکی را در هر شکلی که دوست دارید برای این کار میتوانید انتخاب کنید . در این پست از مهره های چوبی مکعب شکل استفاده شده است . استفاده از رنگ های صورتی ، سبز کمرنگ ، فیروزه ای و بنفش برای مهره ها توصیه می گردد .

ساخت دستبند هندی (5)

ابتدا مهره ها را به ترتیب رنگ هایی که در بالا ذکر گردید داخل سیم قرار دهید و سر سیم را با انبردست حلقه کنید که مهره ها از آن بیرون نیاید .

ساخت دستبند هندی (1)

 تعداد دورهای این دست بند را به سلیقه ی خود از چهار تا هشت حلقه می توانید تعیین کنید . سیم و مهره ها را به مدت یک شب دور یک جسم استوانه ای که به اندازه ی مچ دستتان باشد حلقه کنید . در این جا از شیشه دورریختنی نوشابه برای این کار استفاده شده است .

ساخت دستبند هندی (4)

 پس از جدا کردن شیشه نوشابه سیم حالت فنزی و پیچی به خود گرفته است که کار دست شما را به یک دستبند خلاقانه و زیبا تبدیل کرده است .

ساخت دستبند هندی (3)

 دختربچه ها به این گونه از دست بند ها خیلی علاقمندند . روش ساخت ان هم که خیلی ساده است . پس دست به کار شوید و برای عزیزانتان به راحتی از این دست بند های فانتزی بسازید .

 

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 15,765 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۳۱ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>