دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

تزیین هندوانه

حالا که فصل تابستان تمام شده من یادم افتاده که بهتون ساده ترین روش هندوانه آرایی رو یاد بدم . این آموزش اصلا حرفه ای نیست و برای مبتدی های مثل خودم مناسبه . پس لطفا خوندنش رو به کسانی که به صورت حرفه ای تو هندوانه آرایی کار کردند توصیه نمی کنم .

یه هندوانه رو برای آراییدن انتخاب کنید که نه مثل توپ گرد و نه مثل موز کشیده باشه . هندوانه ای که به راحتی روی زمین قل بخوره و پستی و بلندی خاصی نداشته باشه . ابتدا طرح اولیه را روی هندوانه بکشید . از خودکار یا ماژیک برای این کار استفاده کنید . بعد اب یه چاقوی نوک تیز خطوط مشخص شده رو برش بزنید .

هندوانه آرایی

برش خوردگی شما بعد از جدا شدن هندوانه رو به این شکل درخواهد آورد .

هندوانه آرایی (4)

در مرحله ی بعد با قاشق مخصوص هندوانه آرایی که کاربردش در چیزهای دیگه به غیر از این کار هم هست ، هندوانه ها را گلوله گلوله از تو سبد هندوانه ای دربیاورید .

هندوانه آرایی (1)

تا وقتی که سبد هندوانه ای خالی بشه .

هندوانه آرایی (3)

حالا با میوه های گرد دیگه مثل گیلاس ، انگور ، اناناس قالب خورده ، موز قالب خورده و … و همون هندوانه های قالب خورده داخل سبد رو پر کنید .

هندوانه آرایی (2)

به همین آسونی یک سبد هندوانه ای برای تزیین میز مهمانی ها و مخصوصا میز شب یلدا آماده کنید . اگر شما مثل من مبتدی هستید و دوست دارید که حرفه ای بشید ولی به کلاس و آموزش خاصی دسترسی ندارید باید خودتان دست به کار بشید و چندین بار با هندوانه کار کنید و اینقدر هندوانه ها را خراب و درست برش بزنید تا به مهارت لازم دست پیدا کنید . من خودم شخصا دوست دارم هندوانه رو قاچ قاچ استفاده کنم ولی اگر می خواید جلو دوستان یا بستگانتون تو هنرورزی کم نیارید باید کمی هم از خلاقیت در این زمینه سر دربیاورید . امیدوارم که این پست از سایت قمر براتون مفید باشه .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 3,385 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۵ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>