دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

آموزش ساخت گوشواره با کاموا

این پست از مجله ی اینترنتی قمر برای آن دسته از دوستانی کابرد دارد که با دنیا ریاضی پیوند خورده اند . یا بهتر است بگویم برای یک معلم ریاضی بسیار عالی است وقتی که موضوع درسش به احجام هندسی می رسد مخصوصا اگر شاگردان دختر هم داشته باشد . در این پست شما با یک روش ساده برای ساخت گوش واره هایی که هرم را تداعی می کنند آشنا می شوید .

آموزش ساخت زیورآلات

مواد و وسایل مورد نیاز برای ساخت گوشواره را در تصویر زیر مشاهده بفرمایید .

ساخت گوشواره

ابتدا یک مقوای ضخیم انتخاب کنید . مستطیلی به طول 6 سانتی متر و عرض دو سانتی متر برش بزنید . دو طول مستطیل را به سه قسمت مساوی تقسیم کنید و نقطه های روبه رو را به هم وصل کنید . در این صورت شما سه مربع هم اندازه خواهید داشت . حالا برای مربع ها یک قطر بکشید . توجه کنید که قطرهایی که رسم می کنید هر سه در یک جهت باشند یا به زبان بهتر با هم موازی باشند .

آموزش کاردستی جدید

این خطوط در واقع خطوط تاخوردگی کار هستند و با زدن ان ها می توانید به راحتی شکل هرم را بسازید .

آموزش کاردستی جدید

از چسب برای چسباندن لبه ها استفاده کنید .

در مرحله ی بعد نخ کوبلن یا کاموا را بردارید و مانند تصویر زیر از گوشه ها شروع به پیچیدن نخ کنید .

آموزش کاردستی جدید

این کار را تا پایان و پوشاندن کامل سطح حجم هندسی هرم ادامه دهید . اگر از چسب هم استفاده کنید و بعد از دو یا سه دور پیچاندن یک بار نخ را به چسب اغشته کنید استحکام بیشتری به کار شما می دهد .

آموزش ساخت زیورآلات در منزل

در مرحله ی آخر سر تیز گوشواره ای که قصد تزیین آن را داشتید به هرم وصل کنید . به این ترتیب یک گوشواره دست ساز زیبا دارید . ان را به گوشهایتان بیاویزید و از تحسین دوستانتان برای خلاقیتی که به خرج داده اید لذت ببرید . ایده های دیگر ما را در مجله ی اینترنتی قمر دنبال کنید .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 24,549 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۱۷ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>