دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

ساخت سایت رایگان ؟!

آموزش ساخت سایت رایگان که بعضی از کاربران اینترنت به دنبال آن هستند امروز در مجله اینترنتی قمر قصد دارم نکته ای درباره ساخت سایت گوشزد کنم که حاصل  چندین سال مطالعه و تجربه ی عملی در طراحی سایت است و انجام آن از به هدر رفتن وقت و انگیزه ی ! شما در ورود به دنیای وب جلوگیری می کند پس آزمون و خطا در این مورد خوب نیست .

اول یاد بگیرد ولی انجام ندهید !

 آموزش ساخت سایت رایگان

برای ساخت سایت رایگان نیاز به هاستیگ رایگان دارید سایت های هاستینگ رایگان زیادی وجود دارند کافی است کلمه ی زیر را در گوگل جستجو کنید .

free web hosting

چند سایت را امتحان می کنید هر کدام را که پسندید می شود هاستینگ رایگان شما اما به چه قیمتی ؟

* دلایل زیر برای استفاده کنندگان از هاست رایگان وجود دارد :

1- ورود به دنیای جدید ساخت و مدیریت سایت بدون هیچ هزینه مالی

2- تست و یادگیری

دلایل زیادی برای ساخت یک سایت هست که همه ی آنها نیاز به جذب مخاطب دارند ! می توانید این دلایل و اهداف طراحی سایت را اینجا مطالعه کنید

چرا قمر می گوید از هاستینگ رایگان برای ساخت سایت استفاده نکنید ؟

ساخت سایت رایگان

زمانی بود سایتی را در یک هاستیگ رایگان درست کردم ! بازدید که به 100نفر در روز رسید گفتند باید 1 دلار بپردازی ما هم که نمی توانیم از سایت های خارجی خرید کنیم پس مجبور شدم سایت را منتقل کنم به هاست دیگر که خریداری کرده بودم اما چند روز بعد با اخطار مدیر هاستینگ مواجه شدم بله من چند تا ویروس و… با خودم از هاست رایگان سوغات برده بودم !

بیشتر از 80 درصد از بازدیدکنندگان واقعی یک وبسایت از طریق موتورهای جستجوگر و البته از گوگل به سراغ سایت ها می روند گوگل جستجوگری خیلی هوشمند است ! گوگل حتی می تواند تشخیص دهد در خانه ای که چند نفر زندگی می کنند و از کامپیوتر استفاده می کنند کدام یک اکنون پشت سیستم است (از طریق سرعت تایپ و نوع جستجو) گوگل هاستینگ ها را هم خوب می شناسد سایتی که روی یک هاستینگ رایگان است بی ارزش می داند پس مشتریان خیلی کمی خواهید داشت !

 

پس اگر می خواهید سایت بسازید اول مقاله ی زیر را مطالعه کنید !

آموزش ساخت سایت شخصی

آموزش قدم به قدم ساخت وبسایت

 

 

 

مدیریت قمر

نگاشته شده توسط مدیریت قمر جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 201 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیریت قمر درباره خودش چنین می گوید : زمانبندی مناسب مطالب ،مسائل فنی ،تلاش جهت ادامه فعالیت سایت در مسیر ، نوشتن دانسته های خود و... که باعث شده دوستان ما را با نام مدیر سایت بشناسند . وضعیت فعلی :"رشته ای بر گردنم افکنده دوست می کشد هر جا که خاطرخواه اوست"

تا این لحظه به جز شما 963 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۲ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>