دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

کاردستی کودکان با دورریختنی ها

شانه های خالی تخم مرغ می توانند لحظات شادی برای فرزندانتان به وجود اوردند . این بار موقع بیرون انداختن آن و تحویل به زباله دانی دست نگه دارید و ایده ای که در مجله ی اینترنتی قمر مشاهده کرده اید را به خاطر آورید . شما می توانید این شانه های خالی تخم مرغ را به گل های زیبایی تبدیل کنید . کافی است مقداری رنگ و یک قلم مو را به دست کودکی بدهید و برای ساعت ها آرام نشستن او را برای خود به ارمغان اورید و به کارهای عقب افتاده منزل برسید .

آموزش ساخت کاردستی

 

برای این کار محل قرار گرفتن تخم مرغ در کارتن را با قیچی جدا کنید . این قسمت کار برای کودکان کمی سخت است . ماهیچه ها و انگشتان ریز کودکان توانایی انجام این کار را ندارند . آن را به هر شکلی از گل که دوست دارید برش بزنید و از فرزندتان بخواهید که آن را به سلیقه ی خود رنگ کند .

آموزش ساخت کاردستی

سپس سر یک سیم روکش دار که در خرازی ها پیدا می شود را از یک طرف جمع کنید . وسط گل را سوراخ کنید و سیم را از بالا عبور دهید تا یک شاخه گل دوست داشتنی ساخته و پرداخته ی دست فرزندتان داشته باشید . یک گلدان بدون استفاده را برای نگه داشتن گل ها انتخاب کنید و زیبایی خانه تان را با تلاش دست های کوچک دلبندتان دلچسب تر کنید .

آموزش ساخت کاردستی

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 14,636 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۳ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>