دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
سلام\r\n\r\nآی پی ها زیر مزاحم هس...
همه چیز به سمتی می رود که سا...
بطور خیلی خلاصه و ساده برای ...
بستگی به اینکه چه هدفی را دن...
سایت چیست ؟\r\n\r\nشما با استفاده...
سرویس خودرو

کاردستی کودکان با دورریختنی ها

شانه های خالی تخم مرغ می توانند لحظات شادی برای فرزندانتان به وجود اوردند . این بار موقع بیرون انداختن آن و تحویل به زباله دانی دست نگه دارید و ایده ای که در مجله ی اینترنتی قمر مشاهده کرده اید را به خاطر آورید . شما می توانید این شانه های خالی تخم مرغ را به گل های زیبایی تبدیل کنید . کافی است مقداری رنگ و یک قلم مو را به دست کودکی بدهید و برای ساعت ها آرام نشستن او را برای خود به ارمغان اورید و به کارهای عقب افتاده منزل برسید .

آموزش ساخت کاردستی

 

برای این کار محل قرار گرفتن تخم مرغ در کارتن را با قیچی جدا کنید . این قسمت کار برای کودکان کمی سخت است . ماهیچه ها و انگشتان ریز کودکان توانایی انجام این کار را ندارند . آن را به هر شکلی از گل که دوست دارید برش بزنید و از فرزندتان بخواهید که آن را به سلیقه ی خود رنگ کند .

آموزش ساخت کاردستی

سپس سر یک سیم روکش دار که در خرازی ها پیدا می شود را از یک طرف جمع کنید . وسط گل را سوراخ کنید و سیم را از بالا عبور دهید تا یک شاخه گل دوست داشتنی ساخته و پرداخته ی دست فرزندتان داشته باشید . یک گلدان بدون استفاده را برای نگه داشتن گل ها انتخاب کنید و زیبایی خانه تان را با تلاش دست های کوچک دلبندتان دلچسب تر کنید .

آموزش ساخت کاردستی

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 14,314 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۳ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>