دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

عکس مدل عروسک خرگوش

عروسک سازی و ساخت انواع عروسک با پارچه کی از سرگرمی ها و علاقمندی های هر خانم خانه داری است که می تواند در اقتصاد خانواده هم مفید باشد امروز در مجله اینترنتی قمر الگوی عروسک سازی خرگوش را مشاهده می کنید.

عکس عروسک خرگوش

 

و برای کسانی که دوست دارند این عروسک خرگوش را بسازند می توانید از الگوی زیر استفاده کنید.اول قطعات را بسازید بعد آنها را به هم بدوزید .

 الگوی عروسک خرگوش

عکس عروسک سازی

 

امیدوارم خوشتان آمده باشد در پست بعدی سعی خواهم کرد مدل انواع عروسک را برای قمر بفرستم .ساخت این عروسک های دوست داشتنی حیوانات بهتر از خرید عروسک هایی مثل باربی است که بر روی عادات و الگوی زندگی بچه ها تاثیر می گذارند .

شما چه فکر می کنید لطفا نظر خودتان را درباره این عروسک بدهید و اگر خواستید آموزشی دیگر از این دست در سایت قرار بدهم در بخش نظرات همین مطلب بنویسید.

سمیه

نگاشته شده توسط سمیه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 80 مقاله ی منتشر شده دارند
سمیه درباره خودش چنین می گوید : لیسانس جغرافیا از دانشگاه تبریز به کارهای هنری علاقه دارم نوشتن آرامم می کند . هر موقع فرصت کردم و ایده ی جدیدی به فکرم رسید حتما می نویسم .نظررات شما را چک می کنم بی زحمت دیدگاه خودتان را درباره نوشته هایم بنوسید .

تا این لحظه به جز شما 6,975 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۵ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>