دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

توت فرنگی تزئینی با پارچه

آموزش ساخت توت فرنگی تزئینی

امروز با یک هنر جدید برای تزئین منزل در خدمت شما هستم امیدوارم با درست کردن این توت فرنگی خوشرنگ پارچه ای محیط خود را زیباتر کنید .

توت فرنگی میوه خوشرنگی که خیلی از ما به خاطر رنگ و شکلش دوستش داریم امروز در مجله اینترنتی قمر با آموزش قدم به قدم ساخت توت فرنگی تزئینی در خدمت شما هستم .مراحل کار بسیار ساده است و با دنبال کردن تصاویر قادر خواهید بود در زمان کمی این میوه تزئینی را بسازید .خوب توت فرنگی تزئینی ما به شکل زیر خواهد بود ! امروز یک شعار به افتخار دوستان قمری ام روی تصویر اضافه کردم !

آموزش توت فرنگی

 

الگوی کار به شکل زیر است ابتدا الگو را روی کاغذ رسم کنید و قسمت های اضافه را قیچی کنید .سپس با قرار دادن الگو روی پارچه قرمز قسمتی را به شکل الگو از پارچه قیچی کنید و قسمت سبز رنگ را هم از پارچه سبز استفاده کنید.در این مرحله می توانید تعداد زیادی از این پارچه ها برش بزنید ولی پیشنهاد می کنم اول یکی درست کنید بعد که قلق کار دستتان آمد می توانید تعداد زیادی توت فرنگی تزیینی بسازید و در تزئینات خانه ی خود از آنها استفاده کنید .

 

 

آموزش توت فرنگی (3)

مرحله دوم : در این مرحله پارچه بریده شده را به شکل قیف درآورده و کناره ها را ازطرف داخل بدوزید و داخلش پشم یا پنبه پر کنید و در در نهایت سر الگو را هم به شکل زیر بدوزید.

آموزش توت فرنگی (4)

مرحله سوم: نوبت دون دون های روی توت فرنگی است ! تصویر گویاست !مراحل کار را طبق تصاویر دنبال کنید !

آموزش توت فرنگی (5) آموزش توت فرنگی (6)

سمیه

نگاشته شده توسط سمیه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 80 مقاله ی منتشر شده دارند
سمیه درباره خودش چنین می گوید : لیسانس جغرافیا از دانشگاه تبریز به کارهای هنری علاقه دارم نوشتن آرامم می کند . هر موقع فرصت کردم و ایده ی جدیدی به فکرم رسید حتما می نویسم .نظررات شما را چک می کنم بی زحمت دیدگاه خودتان را درباره نوشته هایم بنوسید .

تا این لحظه به جز شما 6,512 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۴ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>