دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

آموزش ساخت گل شمع سوز با پارچه حریر

نخ پارچه های حریر بخاطر خاصیت پلاستیکی مانندی که دارند به راحتی با اندک حرارتی از شمع یا دستگاه هاویه ببینند جمع می شوند . امروز در مجله ی اینترنتی قمر از همین خاصیت پارچه حریر استفاده می کنیم و آموزش یک گل زیبای حریری برای تزیین لباس ، موگیر و کیف و کفش را برایتان آورده ایم .

آموزش  گل شمع

ابتدا از پارچه حریر دایره هایی به اندازه متفاوت برش بزنید . طوری که وقتی این دایره ها را روی هم می گذارید هم اندازه نباشند . می توانید بسته به سلیقه شخصیتان یک اندازه ی قطر مثلا 15 سانتی متری برای دایره ی موردنظرتان در نظر بگیرید و بقیه دایره ها را به قطرهایی در اندازه هایی دو سانتی متر کوچکتر از قبلی برش بزنید .

آموزش  ساخت گل شمع

در مرحله بعد از یک دستگاه هاویه یا شمع استفاده کنید و حاشیه های دایره هایی که برش زدید را بسوزانید . در این مرحله دقت کنید که بخاطر خاصیت نخ های پارچه حریر و زود جمع شدن ان موقع حرارت پارچه ها در فاصله ی دوری از شعله ی شمع قرار دهید . دایره ها را داخل یکیدیگر قرار دهید . گل شقایق مانند شما کم کم شکل می گیرد.

 

آموزش  ساخت گل شمع

 

حالا با مهره فضای خالی کار را پر کنید . می توانید مهره ها را با نخ بدوزید . میتوانید به جای دوختن از چسب هم استفاده کنید و مهره ها در وسط گل بچسبانید .

آموزش  ساخت گل شمع

پشت گل را هم یک سنجاق قفلی بزنید و آن را به هر کجا که دوست دارید وصل کنید .

 

 

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 19,819 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۸ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>