دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

آموزش طراحی ناخن (تصویری)

امروز در مجله اینترنتی قمر قصد دارم انواع مدل های طراحی و آرایش ناخن را آموزش بدهم در تصاویر زیر انواع ایده ها برای طراحی ناخن را مشاهده می کنید امیدوارم بپسندید .

اول از تصاویر گروهی زیر شروع می کنیم که قدم به قدم طراحی ناخن را آموزش می دهد

آموزش تصویری طراحی آرایش ناخن

آموزش تصویری زیر نیز به طراحی و زیبا سازی ناخن اختصاص دارد این بار یک طرح ابتکاری تر !لطفا در قسمت نظرات بنویسید از کدام مدل خوشتان آمده است !شاید هم از هیچ کدام ولی بنده خودم از این مدل طراحی ناخن خوشم آمده است .قدم به قدم می توانید از تصویر شماره یک تا 11پیش بروید و ناخن های خود را با دستان خودتان آرایش کنید .

 

 

Cats in Love - fotopostup

خوب هنوز تمام نشده پیشنهاد می کنم اگر به دنبال طرح ابتکاری تری هستید مراحل زیر را هم برای داشتن ناخن های زیباتر امتحان کنید .خوب سلیقه ها متفاوت است شاید هم از این مدل خوشتان بیاید این هم به نوبه ی خود جذاب است و می توانید مرحله به مرحله آموزش را دنبال کنید .

Monkey Nails

برای دوستداران مدل های آرایش فانتزی این مدل آرایش و طراحی را پیشنهاد می کنیم .طراحی ناخن به شکل حیوانت ناز و دوست داشتنی . این مدل آرایش ناخن خیلی جذاب و زیباست !مراحل را به ترتیب تصاویر و قدم به قدم دنبال کنید .

آرایش و طراحی ناخن (4)

نظر شما چیست ؟ آیا از این مدل های طراحی ناخن و نوع آموزش تصویری خوشتان آمد ؟ آیا دوست دارید از این دست آموزش های آرایش و طراحی ناخن بنویسم ؟

 

سمیه

نگاشته شده توسط سمیه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 80 مقاله ی منتشر شده دارند
سمیه درباره خودش چنین می گوید : لیسانس جغرافیا از دانشگاه تبریز به کارهای هنری علاقه دارم نوشتن آرامم می کند . هر موقع فرصت کردم و ایده ی جدیدی به فکرم رسید حتما می نویسم .نظررات شما را چک می کنم بی زحمت دیدگاه خودتان را درباره نوشته هایم بنوسید .

تا این لحظه به جز شما 10,847 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۱۳ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>