دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

تزیین کیف کهنه و قدیمی

حتما شما خانم های ایرانی کیف هایی را در کمد دارید که خیلی وقت است بدون استفاده گذاشته اید و آخر سر بعد از مدتی آن ها را یا به کسی می بخشید یا به هر صورت دیگر آن را سر به نیست می کنید . ایده ی امروز مجله ی اینترنتی قمر را مشاهده کنید . امیدوارم که لذت ببرید .آموزش تزئین کیف

اگر از طرح روی کیفتان خسته شده اید ویا بند آن به نظرتان از مد افتاده و زشت به نظر می رسد ایده ی بازیافتی و استفاده مجدد از کیف کهنه ای که دارید را حتما در ادامه مشاهده کنید .

تا به حال به این فکر کرده اید که زیپ های خراب ساک دستی ها ، روبالش های خانه ، حتی زیپ های دراز روکش تشک تخت را می توانید به گل های ساده و زیبا و جذاب تبدیل کنید . ایده ی تزیینی امروز مجله ی اینترنتی قمر ساختن یک گل زیبا با زیپ های دورریختنی برای تزیین کیف دستی بانوان است .

مثل تصویر بالا زیپ را لوله کنید . اگر از زیپ های دندانه نقره ای استفاده  کنید قطعا گل رزی که خواهید ساخت نمای زیباتری دارد .

آموزش تزئین کیف

کار پیچیدن زیپ و لوله کردن آن را تا وقتی ادامه دهید که یک گل رز زیبا به شما بدهد . قسمت اضافی کار را برش بزنید و سر باز زیپ را به قسمت لوله شده بچسبانید .

آموزش تزئین کیف

حالا از قسمت های اضافه و باقیمانده زیپ دو تا نیم پایپون بسازید . در این ایده ای که مشاهده می کنید از زیپ هایی با دندانه های رنگ متفاوت استفاده شده است .

آموزش تزئین کیف

حالا این گل را روی کیف کهنه ی بدون استفاده قبلی خود بچسبانید  تا احساس تازگی آن را بچشید .

حتی خودتان هم باورتان نمی شود که این همان کیف از مد افتاده خودتان باشد چه برسد به دوستانتان . همراه همیشگی مجله ی اینترنتی ما باشید و از ایده های ناب آن لذت ببرید .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 22,196 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۶ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>