آموزش تصویری بافتن مو\r\n\r\nدر ا...
اگر خواستید یک رو میزی زیبا ...
آموزش قدم به قدم نقاشی سگ به...
گل های زیادی دارید اما برای ...
سلام دوستانم\r\n\r\nبرای شروع فع...
ثبت نام از افرادی که مایل به...
mygamar2

تزیین کیف کهنه و قدیمی

حتما شما خانم های ایرانی کیف هایی را در کمد دارید که خیلی وقت است بدون استفاده گذاشته اید و آخر سر بعد از مدتی آن ها را یا به کسی می بخشید یا به هر صورت دیگر آن را سر به نیست می کنید . ایده ی امروز مجله ی اینترنتی قمر را مشاهده کنید . امیدوارم که لذت ببرید .آموزش تزئین کیف

اگر از طرح روی کیفتان خسته شده اید ویا بند آن به نظرتان از مد افتاده و زشت به نظر می رسد ایده ی بازیافتی و استفاده مجدد از کیف کهنه ای که دارید را حتما در ادامه مشاهده کنید .

تا به حال به این فکر کرده اید که زیپ های خراب ساک دستی ها ، روبالش های خانه ، حتی زیپ های دراز روکش تشک تخت را می توانید به گل های ساده و زیبا و جذاب تبدیل کنید . ایده ی تزیینی امروز مجله ی اینترنتی قمر ساختن یک گل زیبا با زیپ های دورریختنی برای تزیین کیف دستی بانوان است .

مثل تصویر بالا زیپ را لوله کنید . اگر از زیپ های دندانه نقره ای استفاده  کنید قطعا گل رزی که خواهید ساخت نمای زیباتری دارد .

آموزش تزئین کیف

کار پیچیدن زیپ و لوله کردن آن را تا وقتی ادامه دهید که یک گل رز زیبا به شما بدهد . قسمت اضافی کار را برش بزنید و سر باز زیپ را به قسمت لوله شده بچسبانید .

آموزش تزئین کیف

حالا از قسمت های اضافه و باقیمانده زیپ دو تا نیم پایپون بسازید . در این ایده ای که مشاهده می کنید از زیپ هایی با دندانه های رنگ متفاوت استفاده شده است .

آموزش تزئین کیف

حالا این گل را روی کیف کهنه ی بدون استفاده قبلی خود بچسبانید  تا احساس تازگی آن را بچشید .

حتی خودتان هم باورتان نمی شود که این همان کیف از مد افتاده خودتان باشد چه برسد به دوستانتان . همراه همیشگی مجله ی اینترنتی ما باشید و از ایده های ناب آن لذت ببرید .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 122 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 11,149 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۴ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
bloger-article

چند مقاله ی اخیر فاطمه :

نظر شما چیه ؟

  

  

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


مدل مانتو
لباس  عید 93 - Copy
بخش های قمر

نویسندگان”شما هم نویسنده شوید!”