دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

پیوند موفقیت آمیز دست در انگلستان

Mark Cahill  مردی 52 ساله است که برای اولین بار در کشور انگلستان صاحب دستانی پیوندی موفقیت امیز شده است . چندی پیش خبرهایی را از رسانه ها در خصوص پیوند دست در ایران هم شاهد بودیم که امیدواریم این دست پیوندی هم به زودی قابلیت تحرک پیدا کند تا رکوردی را در علم پزشکی کسب کرده باشیم .

دست مارک چند سال پیش بر اثر بیماری نقرس دچار عفونت شدید شد که مارک مجبور شد دست راست مورد استفاده اش را برای همیشه از دست بدهد . اما چند سالی که گذشت خبرهایی به گوش رسید که مارک قصد دارد دست نداشته اش را با دست یک بیمار مغزی پیوند بزند . دیری نپایید که پزشکان در یک عمل هشت ساعته تمام عصب ها ، تاندون و عروق خونی این دو دست را پیوند زدند و خون در دستان مارک به جریان افتاد .

مارک می گوید اگر چه این دست زیبایی دست قبلیم را ندارد اما بخاطر این که می توانم باز دست نوه ام را در دست بگیرم و در برخی کارهای خانه به همسرم کمک کنم بسیار خوشحالم . او امیدوار است که دوباره به شغل قبلیش برگردد . مارک یک .ی بوده است . مارک مجبور است روزی 15 نوع دارو برای نگهداشتن دستش استفاده کند .

تصاویری از مارک و دست پیوندیش را در زیر مشاهده کنید .

پیوند دست در ایتالیا

پیوند موفق دست در ایتالیا

دست پیوندی

 

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 1,631 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۲ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>