دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

تزیین سفره غذا با سوسیس تخم مرغ

آموزش پخت سوسیس تخم مرغ زیبا  برای  تزئین سفره غذا

تخم مرغ و سوسیس را که همه با یک شکل می شناسیم و تا می گوییم تخم مرغ و سوسیس یک شکل در نظرمان مجسم می شود . امروز در مجله اینترنتی قمر با ایده ی پخت سوسیس تخم مرغ به شکل تزئینی و زیبا آشنا می شوید .می توانید برای تحریک اشتها و تزیین سفره از آن استفاده کنید و البته خودش غذای کاملی است .می توانید با این کار کل میز صبحانه را تحت تاثیر زیبایی هنر خود قرار بدهید .

شاید در نگاه اول کسی باور نکند شکل زیر با سوسیس تخم مرغ ایجاد شده است واقعا زیباست !

تزیین سفره غذا

 

 

سوسی ها را به شکل زیر روی تخته ببرید و و سپس ماهی تابه را کمی با روغن  چرب کرده و سوسی ها را با توجه به شکل زیر شکل گل  بچینید  و تخم مرغ را در وسط گلبرگ ها و مرکز گل بشکنید .برای ایجاد ساقه و برگ می توانید از سبزی و تره ی دلخواه و دم دست خود استفاده کنید .مثلا شوید برای ایجاد ساقه ها  و پوست خیار  بعنوان برگ .

آموزش آشپزی آسان

امیدوارم از ایده ی امروز من در مجله ی اینترنتی قمر لذت برده باشید البته با کمی خلاقیت گل های بهتری می توانید درست کنید لطفا منو در قمر دنبال کنید و نظرات خودتان را درباره مطالب آموزشی ارسالی بنویسید .باور کنید  نظرت شما خیلی برایم مهم است .

یک روش جدید هم برای پخت سوسیس تخم مرغ اینجا گذاشتم اینجا هم یک روش پخت نیمرو قرار دادیم که زیباست

نسرین کامروا

نگاشته شده توسط نسرین کامروا جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 53 مقاله ی منتشر شده دارند
نسرین کامروا درباره خودش چنین می گوید : متولد 1360 گیلان از 1 سالگی تهران زندگی می کنم . خانه دار و یک دختر 7 ساله دارم. بطور اتفاقی با مجله قمر آشنا شدم و از آن روز به بعد اینجا می نویسم .

تا این لحظه به جز شما 8,669 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۱۱ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>