دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

مدل عبایه های عربی

اگر به کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس از قبیل امارات ، قطر ، کویت سفر کرده باشید زنان عرب زبان را با پوشش های مخصوص به خود مشاهده خواهید کرد . زنان عرب مانتوهای مشکی رنگ ست شده با شال های همرنگ و نقش و نگارهای یکسانی را می پوشند که طرح و مدل آن ها بسیار زیبا و منحصربه فرد است . اکثر این مانتوهای عربی که در اصطلاح عرب زبان ها به آن ها ” عبایه ” می گویند حاصل دوخت خیاطانی ماهر است که ساعت ها وقت خود راصرف گلدوزی ها ، سنگ دوزی ها  و ایجاد نقش و نگارهای روی این مانتو می کنند .

البته این مانتوها نه فقط در کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس بلکه در استان های جنوبی کشور مثل بوشهر هم طرفداران زیادی دارند و اکثر زنان بوشهری هم برای خرید این دست از مانتوها بسیار هزینه می کنند . دوختن طرح ساده ی این مانتوها را همه ی خیاطان بلدند . اما یک عبایه وقتی عبایه می شود که دست عبایه دوز ماهری باشد . در یک کلام من به عنوان یک زن جنوبی بهترین پوشش را برای حضور در مجالس این قبیل از مانتوها می دانم و هدیه ی دست اول همسرم هنگام مسافرت به کشورهای عربی در درجه ی اول طرح جدید و مدل جدید از این عبایه های عربی است . در این پست چند مدل بسیار زیبا و شیک و البته مد روز از این عبایه ها را برایتان اورده ام . امیدوارم که بپسندید .

ممکن است بعضی از دوستان در این بین جبهه گیری کنند که من فارسی زبان ، پوشش عربی را به پوشش فارسی یک زن ایرانی ترجیح داده ام . لازم به ذکر است که علاقه ی من به این نوع از پوشش صرفا بخاطر قومیتی است که با عرب زبان ها دارم و هدف  احترام به فرهنگ اجداد دو نسل پیشتر از من است .

 

زیباترین مدل عبایه های عربی

زیباترین مدل عبایه های عربی (1)

زیباترین مدل عبایه های عربی (2)

زیباترین مدل عبایه های عربی (3)

زیباترین مدل عبایه های عربی (4)

 

زیباترین مدل عبایه های عربی (5)

زیباترین مدل عبایه های عربی (6)

زیباترین مدل عبایه های عربی (7)

زیباترین مدل عبایه های عربی (8)

زیباترین مدل عبایه های عربی (9)

زیباترین مدل عبایه های عربی (10)

 

نویسنده : فاطمه

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 46,025 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۳۷ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>