دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

آموزش ساخت سایت شخصی

آموزش طراحی و ساخت سایت شخصی

اگر شما هم مثل خیلی از افراد دیگر قصد داشتن یک سایت شخصی دارید ما امروز در مجله ی اینترنتی قمر می خواهیم خیلی شفاف و ساده آموزش ساخت یک سایت را آموزش بدهیم از آنجایی که دوست داریم با خواندن این مطلب این موضع را که  چگونه وبسایت بسازم ؟ و یا هزینه ی ساخت وبسایت چقدر است را یاد  بگیرید می توانید هر مشکلی که در این زمینه داشتید بپرسید .

آموزش قدم به قدم طراحی سایت

خیلی کوتاه بدانید چه کسانی سایت اینترنتی دارند  تا بعد برویم سراغ آموزش ساخت سایت :

۱-دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و حتی بسیاری از مدارس برای خود سایت دارند

۲- شرکت های تجاری برای خود سایت دارند

۳- ادارت و نهاد های مختلف دولتی برای خود سایت دارند .

۴- بیمارستان ها و ….. برای خود سایت دارند

۵- نمایندگان مجلس ، . ،وزیران ، برای خویش یا نهاد مربوطه سایت دارند .

۶ -بسیاری از فروشندگان عادی و تجار مطلع از تجارت الکترونیک برای خود سایت شخصی دارند .

۷ -بسیاری از معلمان ، مهندسان ،پژشکان و اساتید دانشگاه برای خود سایت دارند .

۸- خیلی از مردم عادی برای خود سایت شخصی دارند .البته بسیاری هم که استقلال سایت و نام دامین و…. برایشان مهم نیست از وبلاگ استفاده می کنند   اگر فامیلی خودتان را بعنوان نام دامین وارد کنید متوجه خواهید شد به احتمال زیاد کسی  که فامیلی مشترک با شما دارد قبلا یک سایت شخصی  به فامیلی شما دارد مثلا    ezzati.ir      قبلا ثبت شده !

۹- بسیار از رستوران ها و مراکز رفاهی برای خود سایت دارند .

اگر شما هم قصد دارید برای خودتان سایت داشته باشید می تواند به دلایل زیر باشد 🙁 چرا سایت داشته باشم ؟)

۱- اگر تخصصی دارید سایت اینترنتی می تواند معرفی کننده تخصص شما در جهت افزایش وجه ی  شما و بهبود کسب و کارتان باشد

۲- اگر شخصیت سیاسی هستید و به فعالیت های سیاسی علاقه دارید مثلا قصد دارید در دوره ای بعنوان رئیس شورا و رئیس مجلس . و…. در . شرکت کنید . با توجه به تعداد رو به رشد استفاده کنندگان از اینترنت داشتن وبسایت شخصی در معرفی شما بسیار مفید خواهد بود .(شوخی :اگر رئیس معیس شدی فراموش نکن یک روزی این مطلب را در قمر می خواندی )

۳- اگر از روزمرگی خسته شده اید  سایت اینترنتی می تواند ساعت ها برای شما اوقات خوش خلق کند می نویسید نظر می دهند پاسخ می دهید خودتان را مهم می دانید !!!!

۴- نوشتن خاطرات روزانه از جمله مواردی است که افزاد را به داشتن یک وبسایت تشویق می کند .

مطمئن باشید داشتن یک سایت شخصی و فعالیت در حیطه ی قوانین کشور  در دراز مدت به نفع شما خواهد بود از این جهت که اولا کسی که سایت شخصی خود را خودش اداره می کند تقریبا می تواند برای دیگران هم سایت بسازد پس یک فرصت شغلی است ! وب سایت شخصی شما را از وبگردهای بیهوده و بدون هدف باز می دارد شما آموزنده ی چیزهای مفید می شوید حال اگر این آموزه ها در جهت اعتلای انسان باشد شما ثواب بزرگی می برید .

        قدم به قدم آموزش ساخت سایت  (وبسایت = سایت )

(جهت جلوگیری از خستگی فقط توضیحات عملی داده می شود و از بیان مسائل تئوری صرف نظر می شود چرا که رفته رفته خود شما مسائل تئوریک را یاد خواهید گرفت و به دیگران یاد خواهید داد)

 قدم اول ساخت سایت :  یک دامین برای خودتان ثبت کنید   دامین نام سایت شماست  که دیگران با آن به سایت شما می رسند   مثلا دامین سایت ما   gamar.ir    می باشد .برای ثبت دامین ابتدا در  “ایرنیک”مرکز ثبت دامنه‌های مرتبه‌اول کشوری نقطه-آی‌آر (‎.ir) و نقطه-ایران (.ایران)   عضو شوید. جهت ورود به  سایت این مرکز و عضویت اینجا کلیک کنید  (فقط ثبت نام کنید  نام کاربری دریافت کنید و کار دیگری انجام ندهید این نام کاربری را در مرحله دوم نیاز خواهید داشت )

آموزش طراحی سایت

 قدم دوم ساخت سایت :باید  نماینده ای دامین را برای شما ثبت کند  و  باید مقداری فضا برای ثبت مطالب و قرار دادن تصاویر و نصب نرم افزار سایت ساز (از این به بعد بگویید   سی ام اس     مخفف سیستم مدیریت محتوا   )داشته باشید. باید این مقدار فضا را از یک شرکت اجاره کنید ما مدت ها با  شرکت میهن وبهاست کار کرده ایم در صورتی که شما هم مایلید از میهن و بهاست به دلیل قیمت های پایین استفاده کنید  اینجا کلیک کنید (ورود به میهن وبهاست )   مناسب سایت های شخصی ساخت سایت با هزینه ی خیلی کم

در صورتی قصد ایجاد یک سایت حرفه ای پربازدید دارید (بازدید بالای ۳۰۰۰نفر در روز ) از شرکت نت افزار استفاده کنید .در شرکت نت افزار با وارد کردن کد تخفیف     usr533ZCT    از  ۱% تخفیف برخوردار شوید .(نت افزار برای سایت های با بازید خیلی زیاد مناسب است و برترین شرکت هاستینگ حرفه ای در کشور محصوب می شود. هم اکنون قمر با افزایش رو به رشد بازدیدکنندگان از نت افزار استفاده می کند)جهت ورود به سایت شرکت هاستینگ نت افزار اینجا کلیک کنید .

توجه برای شروع از کم هزینه ترین سرویس استفاده کنید چرا که در مراحل بعد می توانید با توجه به بازدید از سایت شما  و میزان فضای مورد نیاز  سرویس خود راارتقا دهید اما درصورتی که از الان سرویس گران قیمت خریداری کنید از امکانات آن استفاده نخواهید کرد و هزینه ی بالای آن باعث دلسردی شما خواهد شد.

شرکتی که فضا را از آن اجاره می کنید کار ثبت دامین را هم برای شما انجام خواهد داد  در انتخاب نام دامین به نکات زیر توجه کنید :

۱-سعی کنید نام دامین کوتاه باشد  و املای راحتی داشته باشد تا دیگران براحتی آن را حفظ کنند و در موقع تایپ نام سایت شما اشتباه نکنند .

۲- نام دامین شما بعدها ممکن است میلونها تومان ارزش داشته باشد ! لذا برای انتخاب نام دامین خود کمی وقت صرف کنید

قدم سوم ساخت سایت :

اگر مرحله اول و دوم را طی کرده باشید الان شما یک عدد دامین  (احتمالا منتظر تایید است و باید چند ساعت صبر کنید تا تاییدش کنند) و مقداری فضای هاستینگ دارید .

حالا باید مطالب خودتان را  به هاست آپلود کنید (از کامپیوتر خودتان بفرستید فضای هاستینگ در اینترنت آپلود درست برعکس دانلود است) و برای سایت خودتان قالب داشته باشید و….

تمام این کارها را سیستم مدیریت محتوا یا سایت ساز انجام میدهد   بهترین سیستم مدیریت محتوا رایگان است می توانید آن را از اینجا دانلود کرده و فقط  در ۵دقیقه  نصب کنید !!!  جهت دانلود ورودپرس فارسی اینجا کلیک کنید

اگر مشکلی داشتید در قسمت نظرات مطرح کنید و اگر این مطلب را مفید می دانید بعد از ساخت سایت به قمر لینک بدهید.

ما سعی کردیم به سوالات زیر پاسخ دهیم :

چطور یک سایت بسازم

روش ساده طراحی سایت

آموزش قدم به قدم ساخت وبسایت

ساخت سایت ارزان قیمت

 توجه منتشر شد  !!! : با نصب این برنامه ی رایگان روی گوشی اندروید خود می توانید وبسایت خود را راحت تر بسازید .

 

مدیریت قمر

نگاشته شده توسط مدیریت قمر جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 201 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیریت قمر درباره خودش چنین می گوید : زمانبندی مناسب مطالب ،مسائل فنی ،تلاش جهت ادامه فعالیت سایت در مسیر ، نوشتن دانسته های خود و... که باعث شده دوستان ما را با نام مدیر سایت بشناسند . وضعیت فعلی :"رشته ای بر گردنم افکنده دوست می کشد هر جا که خاطرخواه اوست"

تا این لحظه به جز شما 9,058 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۶۸ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>