دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

راههایی برای درمان نازایی در مردان

درمان مشکل ناباروری در مردان

این روزها علت اکثر ناباروری های زنان مشکلات مربوط به مردان می باشد . بنابراین لازم است هر مرد قبل از این که برای بارداری همسرش اقدام کند برنامه ریزی دقیقی داشته باشد تا همسرش بتواند یک بارداری موفق را پشت سر بگذارد . اگر شما از آن دسته مردان هستید که پزشک علت ناباروری همسرتان را ضعیف بودم اسپرم شما می داند قبل از مصرف هر گونه دارو ابتدا نکته هایی که در زیر ذکر کرده ایم مطالعه نمایید .

1 – مصرف الکل و نیکوتین باعث ضعیف شدن اسپرم می شود . اگر شما الکلی هستید قبل از تصمیم به بارداری همسرتان مصرف الکل را قطع کنید .

2 – شاید شما به یکی از انواع مواد مخدر مثل سیگار اعتیاد داشته باشید . قبل از این که هر گونه تصمیمی برای تولد فرزندتان بگیرید از پزشکتان بخواهید که شما رو مورد بررسی قرار دهد . شاید مصرف مواد مخدر در حرکت و میزان اسپرم تاثیرگذار باشد .

3 – استفاده مرتب از استخرهای آب داغ ، وان آب گرم و سونا به دلیل حرارتی که دارند روی بیضه ها تاثیر میگذارند و موجب حرکت پایین اسپرم می شود .

4 – لباس های زیر مردانه ای که استفده می کنید باید آزاد و گشاد باشد . استفاده از . های تنگ مانند . های شنا روی بیضه ها تاثیر  گذاشته و اسپرم مردان را ضعیف می کند .

5 – اگر دوچرخه سواری را دوست دارید برای مدتی این فعالیت بدنی را کنار بگذارید . ورزش هایی از قبیل دوچرخه سواری روی فعالیت اسپرم تاثیر منفی می گذارد .

6 – در برنامه غذایی شما باید موادی وجود داشته ابشد که حاوی روی باشد . روی باعث تقویت اسپرم در مردان می شود .

7 – رابطه جنسی دهانی بخاطر آنزیم هایی که در بزاق وجود دارد باعث نابود شدن اسپرم های قوی می شود .

8 – این روزها انواع مواد و پمادها در بازار با عنوان تقویت کننده ، تاخیری و … به فروش می شود . تاثیر این مواد روی اسپرم مثل تاثیر بزاق است . بهتر است از این مواد استفاده نشود .

9 – داشتن خواب کافی هم الزامی است . خواب کم و کوتاه مدت نیز یکی از دلایل نازایی در مردان است .

برنامه ریزی برای تولد یک نوزاد سالم یکی از مهمترین برنامه ریزی های زندگی است . این نکات به ظاهر ساده را جدی بگیرید .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 917 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۱ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>