دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

از . دیده می شوید !!! +مسافرت ارزان نقشه رایگان کل دنیا

شاید دوست داشته باشید مثلا خیابان ها و محیط یک شهر معروف و یا حتی یک روستای کوچک را ببنید ؟

مثلا بنده بعنوان نویسنده ی این مقاله تک تک خیابان ها و کوچه های شهر رویایی خودم ونیز ایتالیا را می شناسم و باور کنید هر کس از من در ونیز آدرس بپرسد می توانم راهنمایی اش کنم!!!

می توانید به راحتی نام خیابان ها و کوچه ها و…. را مشاهده کنید .تصویر هر کدام را ببینید  البته درسته اینها که چیزی نیست شما می توانید تنها با یک کلیک خود را به جای شخصی بگذارید که در خیابان راه می رود و با دیدگاه و نگاه او به دور و اطراف نگاه کنید !

تصویر زیر عکس . ای از یک خیابان شهر ونیز است می توانید به هر جهت که که خواستید ادامه بدهید . خیلی با شهر من و شما فرق دارد هیچ ماشینی را در شهر نمی بینی فقط قایق و کشتی .

نقشه ونیز

می توانید به راحتی با استفاده از کادر جستجو مکان مورد نظر را به فارسی یا انگلیسی جستجو کنید

برای مسافرت دوست دارید کجا بروید ؟! پیشنهاد می کنم ابتدا یک نگاهی به وضعیت شهر مورد نظر بکنید می توانید براحتی جاهای دیدنی و….. را مشاهده کنید

آموزش گوگل مپ

 

با کشیدن آدمک در کنار جهت ها در بالای نقشه بصورت مجازی به داخل بناهای معروف و یا خیابانهای شهرهای مهم و بیشتر شهرهای آمریکا و اروپا سرک بکشید .

تصویر زیر تصویری از داخل کاخ سفید در آمریکاست می توانید به بالا راست چپ پایین نگاه کنید به جلو و عقب بروید و هیچ نقطه ای را از دست ندهید .

داخل کاخ سفید

 

این سرویس گوگل “گوگل مپ” نام دارد که با استفاده از تصاویر واقعی . تهیه می شود و معمولا هر چند سال یکبار با تصاویر بروز تر جایگزین می شود . می توان گفت هیچ جایی از کره زمین از یخبندان قطب شمال و جنوب گرفته تا جنگل های آمازون و کوچه پس کوچه های محل زندگی شما در این سرویس قابل مشاهده است .پس پیشنهاد می کنم شهرهای دیدنی مختلف را برای مسافرت   امسال شناسایی کنید !

جهت استفاده به آدرس زیر مراجعه کنید

maps.google.com

مدیریت قمر

نگاشته شده توسط مدیریت قمر جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 201 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیریت قمر درباره خودش چنین می گوید : زمانبندی مناسب مطالب ،مسائل فنی ،تلاش جهت ادامه فعالیت سایت در مسیر ، نوشتن دانسته های خود و... که باعث شده دوستان ما را با نام مدیر سایت بشناسند . وضعیت فعلی :"رشته ای بر گردنم افکنده دوست می کشد هر جا که خاطرخواه اوست"

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>