دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

سیم کارت دیتا خوب یا بد !

تلفن های تصویری و تماس تصویری که از نسل سوم سیم کارت ها یعنی سیم کارت های دیتا بهره می برند و می توانند صدا و تصویر را منتقل کننده در کشور ما نیز در حال رواج است تصور کنید یک موبایل در یک خوابگاه دخترانه در حال ارسال مستقیم تصویر است و کسی از آن با خبر نیست ؟ ! در منزل هستید و با لباس راحتی نشستید اگر کسی در بزند مجبور هستید لباس مناسبی به تن کنید تا پاسخ بدهید اما آیا کسی تماس تلفنی تصویری هم گرفت قبل از مکالمه لباس عوض خواهید کرد ! ؟تماس تصویری

چیزی که دوست دارم بیان کنم این است و نمی دانم شما تا چه حدی با این مسئله موافق هستید  ” ما انسانها برای هر چیزی و هر رفتار خودمان که ریشه در گذشتگان دارد آدابی قائل هستیم برای غذا خوردن مهمانی رفتن وارد شدن به محلی و…. آیا برای استفاده از فناوری هم فرهنگی داریم ؟!”

با پیشرفت تکنولوژی چیزی که تحت اشعاع قرار می گیرد حریم خصوصی افراد است حداقل همه ی ما چندین بار بخاطر تماس تلفنی  بد موقع  کسی نارحت شده ایم ! حال اگر این تماس تلفنی بد موقع تماس تصویری باشد !

بسیار از کسانی که ما روزانه با آنها صحبت می کنیم دوست ندارد بصورت تصویری هم دیده شوند .

با این که این فناوری مزیت های زیادی دارد اما باید فرهنگ استفاده از آن در جامعه رواج یابد .

 

مدیریت قمر

نگاشته شده توسط مدیریت قمر جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 201 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیریت قمر درباره خودش چنین می گوید : زمانبندی مناسب مطالب ،مسائل فنی ،تلاش جهت ادامه فعالیت سایت در مسیر ، نوشتن دانسته های خود و... که باعث شده دوستان ما را با نام مدیر سایت بشناسند . وضعیت فعلی :"رشته ای بر گردنم افکنده دوست می کشد هر جا که خاطرخواه اوست"

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>