دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

دو راه مشخص و لاغير!

من و شما كه يادمان نمي ايد كي  بخاطر پدرمان اخراج شديم و از آن روز به بعد مدام حالمان گرفته مي شود!  غم و شادي! خوب و بد!  خودت هم كه غمي نداري فكر ديگري غمگينت مي كند .

انگار افسانه و داستان شده است اين واقعيت كه  ما, نسل ما, در جايي بهتر بود اوج همه چيز  جايي كه سازنده ات را بهتر درك مي كردي جايي كه خدا مجبور كرد همه مخلوقات ديگرش به نسل ما سجده كنند انجا بود كه همه اطاعت كردند جز ابليس ( شيطان) كه مقرور شد و نپذيرفت و از فرمان خدا سر پيچي كرد گفت آدم كيلويي چند من هزاران سال تسبيحت كردم بيايم و به اين تازه ساخت تعظيم كنم خداوند او را مجازات و به حبس ابد  در جهنم محكوم كرد . اما شيطان ساليان زيادي خدا را عبادت كرده بود از خدا مهلت خواست تا ثابت كند انسان موجود كامل نيست خداوند قبول كرد و گفت برو و هر كس از تو پيروي كند سزايش مشخص است .

آدم فريفته شد و ازفرمان خدا سرپيچي كرد وبه اتفاق زنش هوا از بهشت پرت شد بيرون در زمين مدت ها همديگر را گم كرده بودند تا جايي كه گويند در بياباني بين مروه و صفا به هم مي رسند. از آن روز به بعد ما گرفتاريم ابليس كله شق مي خواهد ما را هم با خود به عذاب دچار چرا كه تنها دو راه وجود دارد راه اطاعت از خدا و اطاعت از شيطان ثابت كردن خوبي يا بدي انسان  البته اين مسئله تا يك روز  دوام دارد و ان روز درمورد رفتار كردار چندين ساله ي بشر رسيدگي مي شود.

در اين ميان اما شيطان هم بيكار ننشسته حتي امروز گروهاي شيطان پرست رسما تشكل تشكيل داده اند  . خدايا تويي پروردگار عالميان ما را و دوستان و اطرفيان وكل مخلوقات را به راه خودت هدايت فرما. اصل ماجرا در قرآن هست نويسنده هاي مثل من مرجع خوبي نيستند.!از مديريت سايت مي خواهم نوشته ي من را منتشر كند دارم از شدت اعصاب خوردي كيبورد را مي جوم

negin

نگاشته شده توسط negin جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 103 مقاله ی منتشر شده دارند
negin درباره خودش چنین می گوید : متولد دهم دیماه 64.فوق لیسانس شیمی آلی.خانه دار

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>