دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

زنان بخوانند : آن چه که مردان دوست دارند

مردها مانند زنان در بیان عواطف درونی خود توانمند نیستند . یک مرد خیلی کمتر از یک زن در بیان احساسات عاطفی خود موفق است . مردها بر خلاف زن ها هنگام رویارویی با یک مشکل در زندگی به جای صحبت کردن و تخلیه خود ، مشکلاتش رو فرو برده و سعی میکند که مشکلات پیش رو را قورت داده و به ظاهر خود را یک فرد عادی و معمولی جلوه دهد . به همین دلیل است که زنان همیشه فکر می کنند همسرانشان دنیایی از اسرار را از آنان پنهان کرده اند . اگر روابط زناشویی سالمی بین زن و مرد برقرار باشد و مرد به صداقت زن ایمان داشته و او را موجودی درک کننده در مقابل خود بینید اینجاست که مردان لب به سخن گشوده و خود را تخلیه میکنند. در این مقاله سعی شده است که زنان را با نکته هایی جالب از زندگی مردان آشنا کنیم .

مردان بر خلاف زنان قادر نیستند چند کار را به صورت همزمان انجام دهند . زنان در حالی که خوابیده اند قادرند چند کار را با هم انجام دهند . به عنوان مثال یک زن در هنگام خواب بعد از ظهر هم قوای بدنیش را با استراحت تقویت می کند ، هم به برنامه های پخش شده از رادیو و تلویزیون گوش می کند ، هم حواسش به بچه هاست که کار خطرناکی انجام ندهند و هم اگر همسرانشان با آن ها حرف بزنند به راحتی می فهمند . اما مردان این قدرت را ندارند . مغز مردان طوری تنظیم شده است که توانایی انجام یک کار را دارد . بنابراین وقتی مردی خسته از سر کار به خانه برمیگردد و قصد استراحت دارد اون فقط قادر است که بخوابد و تمام دریچه های حواسش بسته است . زنان باید توقع خود را نسبت به همسرانشان در این جور مواقع کنترل کنند .

دعوا و جر و بحث در هر زندگی مشترکی وجود دارد . اگر کسی ادعا کرد که در زندگی خود هیچ سراشیبی وجود نداشته حرفش را به هیچ وجه قبول نکنید . در این جور مواقع زنان انتظار دارند که همسرانشان هر چه سریع تر در کنار خود ببینند و آرامش از دست رفته شان را در گرو آرام کردن توسط همسرانشان بدست بیاورند . اما از لحاظ علمی ثابت شده است که مردان قادر نیستند که به سرعت ذهنشان را مثل یک زن نسبت به ایجاد آرامش ترمیم کنند . مردها دوست دارند که در این جور مواقع فرصتی به آن ها داده شود تا بتواند در خود آمادگی لازم را ایجاد کنند .

احساس قدرت در اداره امور مالی یکی از ویژگی های بارز هر مردی است . مردان دوست دارند که به آن ها به عنوان یک موجود حسابدار نگریسته شود و از این که یک زن شوهرش را یک فرد فراموشکار رو بدون حساب در خرج و مخارج خاله تصور کنند بسیار دلسرد و سرخورده می شوند . شک نکنید که بسیاری از صورت حساب های قبوض آب و برق و تلفن منزل را از جلو چشمان شما به خاطر فراموشکاری در پرداخت قایم کرده اند و به شما گفته اند که واریز شده است .

مردان دوست دارند که همیشه همسرانشان را شاد و پرانرژی ببینند . احساسات مفرح زنان در مردان انگیزه زندگی ایجاد میکنند . متاسفانه اکثر زنان هنگام حضور مردان در پس یک روز کاری در خانه بعد از سلام و خسته نباشید خستگی و دردهای ناشی از انجام کارهای خانه ، رسیدگی به بچه ها ، دردهای جسمی و دیگر ناراحتی ها و مشکلات ناشی از غیبت مرد در خانه را به او یادآوری می کنند . از این پس سعی کنید که با انرژی ، شاد ، خنده رو ، تمیز و مرتب و آراسته در خانه ظاهر شوید . هیچ چیزی به اندازه ی این خصوصیات خستگی را از تن یک مرد بیرون نمی کند .

مردان دوست دارند که از لحاظ فیزیکی و قدرت بدنی مورد تحسین شما قرار بگیرند . حتما در طی روز کارهایی هست که می توانید این حس را در همسرانتان تقویت کنید . می توانید از او در جابجاکردن وسایل سنگین خانه ،بازکردن درب کنسروها و… کمک بگیرید .

777777777

 

 

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 2,918 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۳ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>