دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

شركت هاي پيش برنده فناوري

فناوري به كجا مي رود؟!و چه کسانی باعث پیشرفت های بزرگ در فناوری هستند؟!

زماني بود براي برگه  عنوان تحقيقت كه قرار بود به استادت ارائه بدهي بايد كلي منت خطاط را مي كشيدي تا راضي  بشود با هزينه ي گزاف برايت يك برگه بنويسد
به نام خدا عنوان تحقيق!    حالا اينها را اصلا نمي داني كي انجام دادي!  براي ترجمه از زبان ديگر بايد كلي زحمت مي كشيدي و تا با هزينه بالا ترجمه كنندهمه ی اينها الان به سادگي انجام مي گيرد.اما در اين راه شركت هايي  هستند كه پا پيش مي گذارند. چند سال پيش يك شركت ايراني سايتي راه اندا زي كرده بود كه بابت ترجمه ماشيني پول دريافت مي كرد جالب است بدانيد همان زمان ترجمه گوگل فعال بود اما فقط فارسي را كم داشت كه ان هم افزوده شد البته ١٠٠٪رايگان كه حتي مي تواني از چيني هم به فارسي ترجمه كني!  اكنون عينك گوگل انفجاري در فناوري است همه چيز مقابل چشمان شما! فكر كنيد چه نرم افزارهايي برايش ساخته مي شود! تاكنون ساخت شبيه ساز پرواز براي هر كشور افتخاري بود اما الان فقط با يك نرم افزار رايگان اندرويد قادر به اين كار خواهيد بود .چنان كه از توضيحات مسولين گوگل درباه اين عينك مي توان يافت چيز مهمتري  كه عينك گوگل دارد تعامل خيلي راحت با انسان است .با اين سرعتي كه فنا.وري پيش مي رود بايدمنتظر بود بزودي تمام اطلاعات هزاران ساله ي بشر را در عرض زمان رايت يك سي دي به مغزفرستاده شود. در مورد قيمت و خريد عينك  گوگل هم نگران نباشيد هنوز كه به بازار عرضه نشده ولي هر موقع عرضه شد بزودي گوگل گلس چيني هم مي ايد.

این شرکت های بزرگ فناوری به طور متقابل با کشوری که در آن هستند از هم سود می برند؟ گوگل محبوبترین موتور جستجوی دنیاست . هایی داشته است که باعث همکانی شدن استفاده از آن شده  و البته صدها سرویس رایگان که شاید هر شرکت دیگری بود به ازای ارائه ی آن پول هنگفتی می گرفت . اما این شرکت ها چرا راضی می شوند این خدمات را بطور رایگان ارائه بدهند  پشتیبانی برنامه نویسی و تحقیقات این شرکت ها هزینه ی زیادی را دربرخواهد داشت . بله درست است خیلی بیشتر از این هزینه ها از طریق  تبلیغات سود می برند .عینک گوگل

چیزی که احتمالا گوگل بیشتر از دیگران دارد علاوه بر تجهیزات سخت افزاری برنامه ریزی و دانش بنیان بودن آن است گوگل به نیازهای کاربران فکر می کند و در صورتی که این نیاز نرم افزاری باشد بطور رایگان ارائه می دهد و در صورت سخت افزاری بودن مثل عینک گوگل مطابق با میزان هزینه ای که کرده دریافت می کند .

در بیان ساده موتور جستجوگر نرم افزاری  است که بر روی یک سرور که در نقطه ای از جهان است نصب می شود . اما در گوگل قضیه فرق می کند گوگل در نزدیکترین مکان به کاربر سرور دارد ! و به این ترتیب چندین سرور در کشورهای مختلف پیاده کرده است تا سرعت جستجو افزایش یابد . نتایج جستجوی گوگل بر طبق علائق مردم یک منطقه صورت می گیرد حتی وقتی با حساب کاربری خود وارد گوگل شده و جستجو می کنید بر حسب خصوصیاتی که از شما دریافته است جستجو می کند .

در پایان باید گفت جهان ناگزیر به سمت پیشرفت می رود و با نگاهی به گذشته و اکنون می توان گفت چیزهایی که ما داریم مثل پرواز تلفن تلویزیون برق اینترنت و…. شاید در ذهن پیشینیان هم خطور نمی کرد پس چیزهایی که آیندگان خواهند داشت هم شاید در ذهن ما رویایی و غیر قابل دسترس هستند اما به جرئت می توان گفت هر آن چیزی که در رویای خودت داری روزی به واقعیت می پیوندد !

 

مدیریت قمر

نگاشته شده توسط مدیریت قمر جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 201 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیریت قمر درباره خودش چنین می گوید : زمانبندی مناسب مطالب ،مسائل فنی ،تلاش جهت ادامه فعالیت سایت در مسیر ، نوشتن دانسته های خود و... که باعث شده دوستان ما را با نام مدیر سایت بشناسند . وضعیت فعلی :"رشته ای بر گردنم افکنده دوست می کشد هر جا که خاطرخواه اوست"

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>