دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

کیف تزیینی با شلوار جین کهنه و قدیمی

شلوارهای جین بعد از مدتی از چشم می افتند و علیرغم ظاهر مناسبی که از خود حفظ کرده اند دیگر میلی به پوشیدن آن ها ندارید . این روزها بازار استفاده مجدد و بازیافت وسایل و مواد دوریختنی داغ است . در بسیاری از کلاس ها طرز استفاده مجدد از وسایل دورریختنی را آموزش می دهند . از این وسایل دورریختنی بیشتر برای تزیینات منزل استفاده می شود . یکی از این مواد دورریختنی همین شلوارهای جین قدیمی و کهنه است که می توان از آن ها استفاده ی مختلفی کرد . در این پست شما با ایده ی ساخت یک کیف تزیینی برای نگه داری وسایل کوچک و ریز مثل نگه داری مواد آرایشی کنار آینه ی ساده ای که به دیوار نصب کرده اید آشنا می شوید . روش ساخت را در ادامه دنبال کنید .

ایده ی استفاده دوباره از شلوار جین (8)

1 – قسمت جیب شلوار جین را جدا کنید . حاشیه های ان را به سمت داخل اتو بکشید تا صاف و یکدست شود .

2 – پارچه ای را به عنوان قاب این کیف تزیینی در نظر بگیرید و مثل جیب شلوار باز هم حاشیه های آن را به سمت داخل تا زده و اتو بکشید . اندازه ی این قاب پارچه ای باید کمی بزرگ تر از جیب شلوار باشد و حاشیه ی بالایی قاب چون برای نگه داری آن روی دیوار استفاده می شود بزرگتر باشد بهتر است .

3 – حاشیه های را با چسب بچسبانید . برای ساختن این قاب پارچه ای تزیینی نیازی به چرخ خیاطی ندارید . حاشیه بالایی را از لبه ها بچسبانید تا جای عبور چوب برای نگهداشتن آن را داشته باشد .

4 – جیب شلوار را به قاب پارچه ای بچسبانید و برای تزیین بیشتر عروسک یا گل پارچه ای دیگری را هم می توانید به آن اضافه کنید .

5 – یک چوب باریک که از چوب درخت گرفته تا چوب های باریک چسخ های چوبی از حاشیه بالا عبور دهید .

6 – یک رشته بندهای تزیینی یا روبان به دو سر چوب گره بزنید و برای استحکام بیشتر بعد از گره زدن آن را هم چسب بزنید .

حالا قاب شما اماده شده آن را کنار آینه روی دیوار نصب کنید و وسایل کوچکی که دوست دارید همیشه کنار دستتان باشد مثل برس مو ، انواع شانه ، مواد ارایشی و … را داخل ان بگذارید .

ایده ی استفاده دوباره از شلوار جین (9)

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 29,034 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۱۴ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>