دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

فواید خیار و تاثیر آن در زیبایی

بهترین مواد آرایشی موادی هستند که با مواد و محصولات طبیعی ساخته می شوند . بهترین نوع این محصولات مربوط به محصولاتی است که از میوه ها و انواع و اقسام سبزی ها ساخته می شوند  . یکی از این مواد طبیعی خیار است . شاید شما این میوه ی جالیزی سبزرنگ را همیشه در یخچال دارید و موقع گرسنه شدن طعم خوشمزه آن را زیر دندان می چشید اما با خواص و فواید آن و تاثیر بی نظیر آن در زیبایی چقدر آشنایی دارید ؟

فواید خیار برای زیبایی

در این جا به چند نمونه از استفاده های مختلف خیار سبز و تاثیرات آن در زیبایی اشاره می کنیم :

1 – خوردن روزانه خیار در تابستان موجب می شود که موهای شما شفاف شود و درخشش خیره کننده ای داشته باشد .

2 – خوردن روزانه خیار باعث زیبایی بیشتر ناخن ها می شود همچنین ناخن را محکم می کنند و خاصیت تقویت کنندگی فوق العاده دارد .

3 – خیار برای از بین بردن خستگی چشم ها بسیار موثر است . خماری و کبودی چشم ها را بر اثر خستگی از بین می برد . برای این کار خیار را حلقه حاقه کنید و برش های حلقوی آن را به مدت 15 تا 20 دقیقه روی چشم بگذارید . همچنین استفاده از آب خیار هم برای این امر موثر است .

4 – اگر دوست دارید که از شر کک و مک های پوستتان خلاص شوید آب خیار به شما کمک فراوانی می کند . این نکته قابل ذکر است که اگر دوست ندارید پوست برنزه داشته باشید از خیار استفاده نکنید . خیار موجب برنزه شدن پوست می گردد .

5 – یک چهارم فنجان ماست را یا یک خیار رنده شده ی متوسط مخلوط کنید و به مدت یک تا یک و نیم ساعت در یخچال بگذارید . مالیدن این ماسک خنک به پوست تاثیر فوق العاده ای در شاداب سازی و رفع خستگی پوست دارد .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 8,834 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۳ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>