دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

روش های جدید و خلاقانه جوانسازی پوست در کشورهای مختلف

از سال های بسیار دور کیمیا گرانی بودند که در پی کشف راز جوان نگه داشتن پوست و در پی آن جوان ماندن بودند . امروز هم دانشمندان راه ها و روش های بسیاری را برای جوان ماندن یا در واقع جوانسازی پوست پیشنهاد می کنند . در ادامه این پست روش هایی که مردم در کشورهای مختلف برای جوانسازی پوست بکار می برند آمده است .

 

1 – ماسک جوانسازی طلا
در تمام دوره های زندگی طلا و خواص معجره آسای آن مورد توجه بوده است .برخی از حقایق در خصوص  طلا و خواص جادویی آن از لحاظ علمی تایید شده هستند . در فلوریدا این روزها سالن های زیبایی با ماسک های جوانسازی با ورقه های طلا بازار داغی دارد . متخصصان در این زمینه ادعا می کنند که طلا خاصیت ضد پیری دارد . هزینه های این ماسک های جوان کننده هم قطعا بسیار بالاست .

راه جوان نگهداشتن پوست صورت (2)

2 – ماساژ صورت
اگر روی تابلوهای تبلیغاتی سالن های آرایش کلمه باکال را دیدید منظور همین ماساژ دادن صورت است . اما روش ماساژ باکال به این صورت است که مشتری دهان خود را باز می کند و مسوول با گذاشتن انگشتانی خاص در دهان لب ها ، گونه ها ، قسمت هایی از فک صورت را ماساژ می دهد . این روش جدید از ماساژ باکال این روزها مشتریان زیادی در کشور انگلستان به خود جذب کرده است . بر اساس شنیده ها آنجلینا جولی و اسکارلت یوهانسون دو بازیگر حرفه ای سینما و کیت ماس مانکن معروف از این روش برای جوانسازی پوست خود استفاده می کنند .

راه جوان نگهداشتن پوست صورت (4)

3- سیلی ماساژ
کشور تایلند در این نوع از ماساژ سرآمد دیگر کشورهاست . تایلندی ها اعتقاد دارند که این روش بیشترین تاثیر را در جوان ماندن پوست دارد . همانطور که از نام ان پیداست در این روش با استفاده از مشت و سیلی ناحیه هایی از صورت را ماساژ می دهند . این روش ساده و باستانی بدون هیچ گونه جراحی باعث از بین بردن چین و چروک های صورت می شود . البته متخصصانی باید در این زمینه کار کنند نه این که هر فردی بتواند به مشت و سیلی صورت خود را جوانسازی کند . شما حاضرید برای 15 دقیقه مشت و سیلی زدن به صورتتان برای جوان ماندن 350 دلار پول بپردازید ؟

راه جوان نگهداشتن پوست صورت (3)

4 – روش جادوگری(هرگز امتحان نکنید )
این روش بیشتر به همان روشی که جادوگران شب هنگام در فیلمهایی که دیده اید به طعمه خود نزدیک می شوند و خون آن ها را میمکند شباهت دارد . اما باید باور کرد که یکی از روش های درمانی برای جوان سازی پوست همین روش است . این روش از زیباسازی تحت نظر متخصصان در بیمارستان ها با رعایت همه نکات بهداشتی صورت می گیرد و علاوه بر صورت در ناحیه بازوها ، زیر گردن ، ران و … هم کاربرد فراوان دارد .

راه جوان نگهداشتن پوست صورت

5 – ماسک مدفوع پرندگان
این روزها اینقدر بازار ماسک ها داغ است که هر شرکت برای تبلیغات خود خواص موادی که در ماسک ها استفاده می شود را بازگو می کند . یکی از این ماسک ها که تازه بازار گرمی را برای خود راه انداخته و تبلیغات زیادی دارد ماسک مدفوع پرندگان است . تولیدکننده های این ماسک ها اعتقاد دارند که ماسک مدفوع پرندگان حاوی مواد الی بسیار عالی برای پوست است و خاصییت جوان کنندگی بی نظیر دارد . هم اکنون در سالن های زیبایی ژاپن و آمریکا این نوع از ماسک ها مشتریان زیادی دارند . اگر این ماسک به طور منظم استفاده شود پوست به رنگ طبیعی خود بر میگردد و همه لک ها و چین و چروک هایی که به مرور زمان روی پوست ایجاد شده است از بین می رود . این ماسک خاصیت لایه برداری فوق العاده دارد . برای استفاده از این ماسک مقداری سبوس برنج را با چند قاشق آب و مدفوع پرنده که از قول متخصصان مدفوع بلبل بهترین نوع آن است مخلوط کرده و روی پوست می مالند . گفتنی است که همسر بکهام فوتبالیست معروف از این روش برای جوانسازی پوست خود استفاده می کند .

 

6 – جوانسازی صورت با اکسیر آتشین (هرگز امتحان نکنید )
این روش از جوانسازی در کشور چین رواج دارد لازم به ذکر است که متخصصانی در این زمینه کار می کنند تا جلو خطرات احتمالی ناشی از سوختگی پوست را بگیرند .و اگر توسط فرد انجام پذیرد خطر جدی سوختگی و از دست دادن پوست و چشم و …. خواهد شد.

با همه ی این وجود شما برای جوانسازی پوست خود ترجیح می دهید از کدام یک از روش های بالا استفاده کنید ؟

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 7,837 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۲ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>