دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
همه چیز به سمتی می رود که سا...
بطور خیلی خلاصه و ساده برای ...
بستگی به اینکه چه هدفی را دن...
سایت چیست ؟\r\n\r\nشما با استفاده...
سلام دوستان گلم امروز آموزش...
سرویس خودرو

آموزش تکه دوزی از زیر لباس

در سایت قمر ایده هایی برای تکه دوزی روی لباس ارائه گردیده است . در این پست قصد داریم که روش تکه دوزی زیرین لباس را به شما آموزش دهیم . از این نوع تکه دوزی برای تزیین انواع تیشرت ها و شلوارها استفاده می شود .

برای این که یک تکه دوزی ایجاد کنید مهمترین کار داشتن یک طرح اولیه از طرحی است که قصد دوخت آن را دارید . یک طرح را روی برگه نقاشی کنید . آن رابا قیچی برش بزنید  و روی پارچه بگذارید .

آموزش زیردوزی

با صابون خیاطی یا مداد طرحتان را دورگیری کنید .

آموزش زیردوزی (1)

پارچه ای که قصد زدن تکه با ان را دارید را باید از نظر ترکیب رنگ با پارچه اصلی زمینه هماهنگ کنید . پارچه را زیر طرح بگذارید و با سوزن ته گرد دور آن را محکم کنید .

 

آموزش زیردوزی (2)

حالا پارچه را زیر چرخ خیاطی برده و اطراف طرح را با نخی که رنگ آن به رنگ تکه نزدیک است دوخت و دورگیری کنید .

آموزش زیردوزی (3)

پارچه زمینه را به پشت برگردانید . اضافه های پارچه را با قیچی برش بزنید .

آموزش زیردوزی (4)

حالا با تیغ یا کاتر با دقت فضای داخلی طرح را از کنار محل دوخت برش زده و خالی کنید طوری که به تکه زیرین صدمه ای وارد نشود . به این ترتیب یک طرح تکه دوزی از قسمت زیرین لباس ایجاد کرده اید .

آموزش زیردوزی (5)

یکی از بیشترین کاربردهایی که این نوع از تکه دوزی ها علاوه بر تزیین لباس دارد ، پوشاندن قسمت پارگی لباس بچه هاست . این نوع از دوخت برای پوشاندن قسمت های پارگی سرزانوی شلوار پسر بچه هایی که در هیاهوی بچگیشان غرق هستند کاربرد زیادی دارد . امیدوارم از این ایده لذت برده باشید و توضیحات ما مفید واقع شود .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 19,335 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۱۲ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>