دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

آموزش تکه دوزی از زیر لباس

در سایت قمر ایده هایی برای تکه دوزی روی لباس ارائه گردیده است . در این پست قصد داریم که روش تکه دوزی زیرین لباس را به شما آموزش دهیم . از این نوع تکه دوزی برای تزیین انواع تیشرت ها و شلوارها استفاده می شود .

برای این که یک تکه دوزی ایجاد کنید مهمترین کار داشتن یک طرح اولیه از طرحی است که قصد دوخت آن را دارید . یک طرح را روی برگه نقاشی کنید . آن رابا قیچی برش بزنید  و روی پارچه بگذارید .

آموزش زیردوزی

با صابون خیاطی یا مداد طرحتان را دورگیری کنید .

آموزش زیردوزی (1)

پارچه ای که قصد زدن تکه با ان را دارید را باید از نظر ترکیب رنگ با پارچه اصلی زمینه هماهنگ کنید . پارچه را زیر طرح بگذارید و با سوزن ته گرد دور آن را محکم کنید .

 

آموزش زیردوزی (2)

حالا پارچه را زیر چرخ خیاطی برده و اطراف طرح را با نخی که رنگ آن به رنگ تکه نزدیک است دوخت و دورگیری کنید .

آموزش زیردوزی (3)

پارچه زمینه را به پشت برگردانید . اضافه های پارچه را با قیچی برش بزنید .

آموزش زیردوزی (4)

حالا با تیغ یا کاتر با دقت فضای داخلی طرح را از کنار محل دوخت برش زده و خالی کنید طوری که به تکه زیرین صدمه ای وارد نشود . به این ترتیب یک طرح تکه دوزی از قسمت زیرین لباس ایجاد کرده اید .

آموزش زیردوزی (5)

یکی از بیشترین کاربردهایی که این نوع از تکه دوزی ها علاوه بر تزیین لباس دارد ، پوشاندن قسمت پارگی لباس بچه هاست . این نوع از دوخت برای پوشاندن قسمت های پارگی سرزانوی شلوار پسر بچه هایی که در هیاهوی بچگیشان غرق هستند کاربرد زیادی دارد . امیدوارم از این ایده لذت برده باشید و توضیحات ما مفید واقع شود .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 19,719 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۱۲ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>