بدینوسیله پایگاه اینترنتی ...
سلام دوستان گلم امروز آموزش...
کیک قاشقی (تجربه ای متفاوت د...
سلام به دوستان همیشگی قمر د...
سلام\r\n\r\nعیدتان مبارک و سال ۹۵...
بنام خدا\r\n안녕하세요...\r\nدرس ۲۵\r\n...
سرویس خودرو

Featuring Top 1/%cat_% of دفترچه یاداشت ها و خاطرات

vb

آموزش کوک دندونه موشی

در تکه دوزی ها کوک دندونه موشی کاربرد زیادی دارد و وقتی بخواهید که یک تکه از پارچه رنگ متفاوت روی یک زمینه از کار بیشتر به چشم بیاید و خودنمایی کند بهترین نوع دوخت آن استفاده از کوک دندونه موشی است . در این پست شما با روش کوک زدن به صورت دندونه موشی آشنا می شوید .

آموزش کوک دندونه موشی

برای این کار یک طرح فنجان در نظر گرفته شده است . قصد داریم که سر گشاد ان که به رنگ مشکی است را به فنجان کوک دستی بزنیم . برای این کار نخ را چند لایه داخل سوزن بگذارید .

آموزش کوک دندونه موشی (1)

ابتدا نخ را از زیر پارچه به روی پارچه ای که قصد تکه دوزی کردن را دارید بیاورید . نخ را به سمت بالا ببرید و سوزن راروی تکه به زیر پارچه برده و سپس دوبارا از روی زمینه بیرون بیاورید .

آموزش کوک دندونه موشی (2)

نخ را بکشید . متوجه خواهید شد که یک کوک کوچک دندونه موشی ایجاد کرده اید . کوک های بعدی را همین ترتیب ایجاد کنید . ابتدا نخ را با انگشتان بالا بگیرید . نوک سوزن را روی تکه بگذارید به زیر کار هدایت کنید و از روی زمینه دربیاورید و نخ را بکشید . این کار را تا وقتی که دور تا دور تکه پارچه کوک کرده اید ادامه بدهید .

آموزش کوک دندونه موشی (3)

همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است وقتی بخواهیم یک تکه پارچه روی زمینه ی تکه دوزی به چشم بیاید کوک دندونه موشی مناسب ترین است .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 17,254 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۱۵ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  


vb

آخرین فعالیت ها