دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
همه چیز به سمتی می رود که سا...
بطور خیلی خلاصه و ساده برای ...
بستگی به اینکه چه هدفی را دن...
سایت چیست ؟\r\n\r\nشما با استفاده...
سلام دوستان گلم امروز آموزش...
سرویس خودرو

آموزش کوک دندونه موشی

در تکه دوزی ها کوک دندونه موشی کاربرد زیادی دارد و وقتی بخواهید که یک تکه از پارچه رنگ متفاوت روی یک زمینه از کار بیشتر به چشم بیاید و خودنمایی کند بهترین نوع دوخت آن استفاده از کوک دندونه موشی است . در این پست شما با روش کوک زدن به صورت دندونه موشی آشنا می شوید .

آموزش کوک دندونه موشی

برای این کار یک طرح فنجان در نظر گرفته شده است . قصد داریم که سر گشاد ان که به رنگ مشکی است را به فنجان کوک دستی بزنیم . برای این کار نخ را چند لایه داخل سوزن بگذارید .

آموزش کوک دندونه موشی (1)

ابتدا نخ را از زیر پارچه به روی پارچه ای که قصد تکه دوزی کردن را دارید بیاورید . نخ را به سمت بالا ببرید و سوزن راروی تکه به زیر پارچه برده و سپس دوبارا از روی زمینه بیرون بیاورید .

آموزش کوک دندونه موشی (2)

نخ را بکشید . متوجه خواهید شد که یک کوک کوچک دندونه موشی ایجاد کرده اید . کوک های بعدی را همین ترتیب ایجاد کنید . ابتدا نخ را با انگشتان بالا بگیرید . نوک سوزن را روی تکه بگذارید به زیر کار هدایت کنید و از روی زمینه دربیاورید و نخ را بکشید . این کار را تا وقتی که دور تا دور تکه پارچه کوک کرده اید ادامه بدهید .

آموزش کوک دندونه موشی (3)

همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است وقتی بخواهیم یک تکه پارچه روی زمینه ی تکه دوزی به چشم بیاید کوک دندونه موشی مناسب ترین است .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 17,469 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۱۵ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>