دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

10نرم افزار رایگان برتر برای آیپد

بدون شک خوب و کاربردی بودن یک تبلت آیپد بستگی زیادی هم به نرم افزارهای آن دارد . زیاد فرق نمی کند سایز آیپد شما چند باشد می تواند آیپد مینی هم باشد مهم این است که بتوانید موقعی که در دفتر کارتان نیستید کارهایتان را با آن پیش ببرید .بدون شک صدها نرم افزار خوب برای آپد وجود دارد ولی قصد ما معرفی نرم افزارهایی است که رایگان و کاربردی باشند .رایگان هم به معنای واقعی کلمه و هزینه های مخفی نداشته باشد (تبلیغات و….)

10 نرم افزار رایگان خوب برای آیپد

1- Dropbox for iPad

اگر به دنبال بهترین و ساده ترین راه برای همگام سازی اطلاعات آیپد با تلفن می گردید Dropbox for iPad  از بهترین برنامه ها می باشد . رایگان استفاده ساده و قابلیت انتقال آفلاین .

سایر نرم افزار ها را در اینجا ببینید (کلیک)

 

مدیریت قمر

نگاشته شده توسط مدیریت قمر جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 201 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیریت قمر درباره خودش چنین می گوید : زمانبندی مناسب مطالب ،مسائل فنی ،تلاش جهت ادامه فعالیت سایت در مسیر ، نوشتن دانسته های خود و... که باعث شده دوستان ما را با نام مدیر سایت بشناسند . وضعیت فعلی :"رشته ای بر گردنم افکنده دوست می کشد هر جا که خاطرخواه اوست"

تا این لحظه به جز شما 2,647 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۳ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>