دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

سیستم تولید فیش حقوق پرسنل(معرفی نرم افزار)

سیستم تولید فیش حقوق برای کارمندان

وقتی با یک سیستم مدیریت پرسنلی یا سیستم مدیریت منابع مالی (hrm) کار می کنید انتظار دارید همه ی کارهای مجموعه از جمله محاسبه و پرداخت حقوق و در نهایت تولید گزارشی از جزئیات پرداخت به یاری شما بیاید

فیش حقوقی از آنجایی مهم است که کارمند شما می خواهد بداند برای چه حقوقش کم یا زیاد شده است ؟

امروز با معرفی یک برنامه ی جامع برای مدیریت پرسنل از جمله پرداخت حقوق و تولید فیش حقوقی در خدمت شما هستم

ایشلی مدیریت جامع پرسنل

این برنامه تمام کارهای مدیریتی شرکت یا گروه کاری شما را به انجام می رساند از حضور و غیاب پرسنل گرفته تا پرداخت حقوق ! از اتوماسیون اداری گرفته تا مدیریت اموال ، از مدیریت ماموریت ها و مرخصی ها و وام ها گرفته تا کسر اقساط اتوماتیک وام از حقوق و در نهایت تولید فیش حقوق !

شما می توانید با نصب این اپلیکیشن روی گوشی اندرویدی خود مدیریت کارکنان خود را بدون محدویت مکان و زمان انجام دهید دیگر لازم نیست پشت میز خود باشید !

تنها با لمس یک دکمه حقوق کارکنان را پرداخت می کنید و فیش حقوقی ایشان را از را ارسال می کنید ! ارسال فیش حقوقی می تواند بصورت تکی یا دسته جمعی باشد :

روند صدور فیش حقوق برای یک فرد :

  • گزینه ی فیش حقوق را از منوی کناری انتخاب و پس از انتخاب فیش مربوطه دکمه ی ارسال را لمس کنید ، در این روش می توانید فیش حقوقی را از طریق هر بلوتوث ، وایرلس ، تلگرام و هر برنامه ای که قابلیت ارسال عکس دارد را به کارمند تان ارسال کنید .نرم افزار حضور و غیاب اندرویدنرم افزار فیش حقوق

روش صدور فیش حقوقی برای کل کارمندان

  • در صفحه ی اصلی برنامه گزینه ی هماهنگ سازی با کارمندان را انتخاب کنید ، کارمندان شما فیش خودشان را از طریق برنامه ی دریافت خواهند کرد .!

برای راهنمایی بیشتر و آموزش کامل نصب و راه اندازی اینجا کلیک کنید

برای دانلود برنامه با حجم ۳.۵ مگابایت اینجا کلیک کنید

دانلود مستقیم

توجه داشته باشید این برنامه برای گوشی های اندرویدی می باشد.

مدیریت قمر

نگاشته شده توسط مدیریت قمر جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 201 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیریت قمر درباره خودش چنین می گوید : زمانبندی مناسب مطالب ،مسائل فنی ،تلاش جهت ادامه فعالیت سایت در مسیر ، نوشتن دانسته های خود و... که باعث شده دوستان ما را با نام مدیر سایت بشناسند . وضعیت فعلی :"رشته ای بر گردنم افکنده دوست می کشد هر جا که خاطرخواه اوست"

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>