دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

آموزش سفره آرایی- تزیین پیازچه به شکل گل

آموزش سفره آرایی- تزیین پیازچه به شکل گل

 

زیباترین تزییناتی که در سفره های غذا خود را در معرض نمایش می گذارند مربوط به پیازچه است . اکثر مردم به خاطر بوی بد دهان بعد از خوردن پیازچه از استفاده ی آن امتناع می کنند .این روزها خواص پیازچه در کاهش قند خون ، کلسترول خون ، فشار خون و انواع التهابات و همچنین در کاهش خطر برخی از سرطان ها در علم پزشکی ثابت شده است . سفره ارایی با پیازچه را در ادامه مطلب مشاهده کنید . در این پست شما با ایده ی تزیین پیازچه به شکل گل آشنا می شوید .

 

پیازچه بخاطر خاصیت ورق ورق بودن برگ هایش و قابلیت انعطافی که دارند گزینه ی مناسبی برای تزیین سفره محسوب می شود . ساقه ی پیازچه را حدود 10 سانتی متر در نظر بگیرید .

آموزش سفره آرایی- تزیین پیازچه به شکل گل

اگر قصد تزیین و سفره ارایی با پیازچه دارید بهتر است از ساقه های کلفت آن که ورق های بیشتری دارد استفاده کنید . ابتدا با چاقوی تیزی ورق کلفت رویی پیازچه را جدا کنید و بقیه ورق ها و برگ ها آن را با فاصله ی مساوی برش بزنید .

آموزش سفره آرایی- تزیین پیازچه به شکل گل

برش ها را تا نرسیده به ته پیازچه ادامه دهید . حالا یک برگ برش خورده از پیازچه را از سر به قسمت داخلی تا بزنید .طوری که حالت گلبرگ به خود بگیرد .

آموزش سفره آرایی- تزیین پیازچه به شکل گل

این کار را با لایه های دیگر هم انجام دهید و هر ورق را به داخل برگردانید .

آموزش سفره آرایی- تزیین پیازچه به شکل گل

در آخر گلی که از این روش تزیین به دست می اید بسیار زیباست . لایه های داخلی برگ های تربچه بخاطر رنگ متفاوتی که نسبت به لایه های خارجی دارند زیبایی تزیین شما را صد چندان می کند . این گل را می توانید کنار سالاد یا هر غذای دیگر بگذارید و از سلیقه ای که به این روش به خرج داده اید لذت ببرید . پیازچه بر خلاف میوه ها می تواند برای مدت بیشتری تازگی خود را حفظ کند و شکل ظاهرش ثابت بماند . همین خصوصیت باعث شده است که در کلاس های سفره آرایی که خانم ها شرکت می کنند مکث بیشتری روی کار روی پیازچه داشته باشند .

 

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 33,399 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۱۹ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>