دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

آموزش سفره آرایی-تزیین خیار به شکل گل

آموزش سفره آرایی-تزیین خیار به شکل گل

 

سفره آرایی ، میوه آرایی و تزیین سفره یکی از هنرهایی است که این روزها اکثر خانم ها به دنبال ثبت نام در این کلاس ها و در این رشته هستند . یاد گرفتن سفره آرایی و آرایش دادن منظم به سفره شما را در نظر مهمانان و دوستانی که پای سفره ی شما دعوت شده اند باسلیقه و خلاق جلوه می دهد . اگر فکر می کنید که سفره آرایی را فقط باید در کلاس های مخصوص و با دادن هزینه های هنگفت یاد می گیرد اشتباه می کنید . در این پست از مجله ی اینترنتی قمر شما با ایده ی تزیین خیار به شکل گل آشنا می شوید . ادامه ی مطلب ما را از دست ندهید .

 

سفره آرایی و میوه آرایی هنری است که خانم ها به آن علاقمند هستند . امروز با ایده ی تزیین خیار به شکل گل به این خانه آمده ایم . برای آموزش ابتدا خیارهایی با اندازه متوسط برای این میوه آرایی انتخاب کنید .با استفاده از پوست کن خیارها  را در اندازه های باریک برش بزنید . خیارهای تازه برای انجام این کار مناسب ترند چون تازگی خیار باعث می شود که انعطاف پذیری آن هنگام شکل دادن به آن بیشتر شود .

آموزش سفره آرایی-تزیین خیار به شکل گل

برای وسط گل ابتدا دو یا سه برش باریک و نازک خیار را دور هم بپیچید .

آموزش سفره آرایی-تزیین خیار به شکل گل

سپس بقیه باریکه های خیار را دور این خیار پیچیده شده با دست بچینید و حالت دهید . از خلال دندان برای نگهداری خیارها و شکل گرفتن آن ها استفاده کنید .

آموزش سفره آرایی-تزیین خیار به شکل گل

در آخر گل خیاری که ساخته اید را در ظرفی بگذارید و اطراف آن را با خیار یا چیزهای دیگر تزیین کنید . این گل خیاری برای تزیین سالادها به ویژه سالاد الویه مناسب است .

آموزش سفره آرایی-تزیین خیار به شکل گل

به همین سادگی فن تزیین سفره تان را از سایت ما فرا بگیرید و اسباب زیبایی سفره تان را با دست خود فراهم کنید .

 

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 40,491 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۲۵ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>