دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

از چه تلگرامی استفاده کنم ؟ بهترین تلگرام کدام است؟

حتما برای شما هم سوال است از چه تلگرامی استفاده کنم اصلا قضیه چیست چرا اینهمه تلگرام داریم؟

تلگرام یک برنامه پیام رسان است که به حفظ اسرار مخاطبان اهمیت زیادی می دهد و ازاین رو توانسته کاربران زیادی داشته باشد از طرفی برنامه ی تلگرم که بصورت کدهای نوشته شده توسط برنامه نویسان آن است بصورت قابل ویرایش برای همه در اینترنت قرار داده شده است یعنی چه ؟

خب برنامه نویس ها برای نوشتن برنامه زحمت می کشند و دوست ندارند کسی کدهای آنها را ببیند بلکه آنها محصول نهایی را بیرون می دهند چون اگر کدها را بیرون دهند یکی دیگر بر می دارد  و فقط با تعویض اسم و آیکن و… برنامه را به نام خودش می زند ! اما بعضی برنامه هایی هم هستند که کدشان را نیز برای کپی برداری دیگران منتشر می کنند مثل همین تلگرم اگر دوست داردید ببینید تلگرام از چی ساخته شده می توانید اینجا کدهاشو ببینید https://github.com/DrKLO/Telegram   آره این همه براش زحمت کشیدند ولی گذاشتند اینجا که همه بردارند شما هم اگر برنامه نویسی بلدید می توانید کدها را برداید و یک اسم جدید بگذارید روش و منتشر کنید مثلا “تلگرام شترگاو پلنگ !” شاید هم خواستید یک چیزهایی دیگری هم بهش اضافه کنید خب لپ کلام همین جاست ” شاید هم خواستید یک چیزهای دیگری را بهش اضافه کنید ” بله شاید شما نخواهید در برنامه ی “تلگرام شترگاو پلنگ !” خودتان “اسرار مخاطبان” را حفظ کنید!

مثلا خواستید با ترفندهای دیگری که تلگرام اصلی مخالف آن است امکان “چه کسی پروفایل مرا دیده ” را قرار بدهید که ناقض اصل تلگرام است یا اینکه موقع استفاده کاربر مکان اون را بیابید و به سرورتان بفرستید !

حالا اگر از من بپرسید آیا امکان این هست در تلگرام بفهمند پروفایل چه کسانی را دیدم ،باید بگویم اگر از تلگرام اصلی استفاده می کنید فعلا خیر ! اما اگر از تلگرام های دیگر استفاده می کنید بعید نیست!

خب حالا فکر می کنم فهمیده باشید بهترین تلگرام همان تلگرام اصلی است که می توانید از بازار یا گوگل پلی دانلود کنید .

لینک دانلود تلگرام اصلی http://cafebazaar.ir/app/org.telegram.messenger/?l=fa

 

مدیریت قمر

نگاشته شده توسط مدیریت قمر جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 201 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیریت قمر درباره خودش چنین می گوید : زمانبندی مناسب مطالب ،مسائل فنی ،تلاش جهت ادامه فعالیت سایت در مسیر ، نوشتن دانسته های خود و... که باعث شده دوستان ما را با نام مدیر سایت بشناسند . وضعیت فعلی :"رشته ای بر گردنم افکنده دوست می کشد هر جا که خاطرخواه اوست"

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>