دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

تزیینات با پارچه جین

تزیینات با پارچه جین

پارچه های جین بعد از کهنه شدن به خاطر رنگ و رویی که دارند باز هم قابل بازیافت هستند . استحکام و ضخامت این پارچه ها آن را گزینه ی مناسبی برای استفاده مجدد آن ساخته است . در این پست از مجله ی اینترنتی قمر شما با ایده ی بازیافت پارچه های جین دورریختنی به شکل گل و درخت آشنا می شوید .

 

تزیینات با پارچه جین

ابتدا پارچه را به صورت صاف روی یک سطح بگذارید و با یک قیچی تیز نوارهای باریک از پارچه برش بزنید . نوارها باید در یک سایز و اندازه عرض داشته باشند .

تزیینات با پارچه جین

سپس نوار را از یک سر آن لوله کنید و برای استحکام کار نوار را بعد از هر بار پیچاندن یک بار به چسب آغشته کنید . دقت کنید که همه ی نوار در یک راستان لوله شود تا کار ظرافت خود را داشته باشد . حاشیه ی سردوز شده ی پارچه ها بهترین گزینه برای انتخاب است . چون حاشیه سردوز شده ی پارچه موقع لوله کردن شکل جدیدی از کار را به ما می دهد .

تزیینات با پارچه جین

انتهای باز نوارها را با چسب محکم کنید که باز نشود .

تزیینات با پارچه جین

در اینجا دو ایده برای تزیینات با این نوارهای لوله شده وجود دارد :
1 – تزیین آینه با نوارهای لوله شده از پارچه جین
2 – تزیین کوسن با نوارهای لوله شده از پارچه جین

تزیینات با پارچه جین

آینه ای را به کارتن بچسبانید . کارتن را رنگ بزنید . استفاده از اکلیل هم کار شما را چشم نوازتر می کند . سپس نوارهای لوله شده ای را که دارید به ترتیب حجم و پر کردن فضای خالی کارتن در اطراف آینه بچسبانید . می توانید از دکمه ، مهره و … برای تزیین گل های پارچه ای خود هم استفاده کنید . می توانید برای تنوع بیشتر در کار از پارچه کنف هم به همین روش گل بسازید و کنار گل های آبی رنگ بچسبانید .

7475

نوع دیگر تزیین هم مربوط به ساخت کوسن یا کیف دستی است . ترکیب رنگی پارچه جین و پارچه کنفی با هم جذاب است . برای ساختن این تم پارچه زمینه از جنس جین انتخاب شده است و پارچه ی فضای ازاد کار از جنس کنف است . ابتدا این دو پارچه را در اندازه ی دلخواه به هم دوخت کنید . سپس بر اساس الگویی که دارید و الگویی که با نوارهای لوله ای دورچین شده اند ، کار اماده را روی زمینه بچسبانید . به همین سادگی از ساده ترین ها ، از دورریختنی ها و از بسیاری از وسایل و مواد اطرافتان زیباترین ، شیک ترین و چشم نوازترین وسایل را بسازید .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 25,927 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۱۴ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>