دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

جاکفشی با گیره لباس

جاکفشی با گیره لباس

 

 

اگر فضای داخلی خانه تان برای داشتن یک جاکفشی مناسب تنگ است  و یا جاکفشی تان جای کفش های اضافه را ندارد ، ایده ی امروز مجله ی اینترنتی قمر را دنبال کنید . کفش ها را مانند لباس می توان به چوب آویخت و از فضای جاکفشی حداکثر استفاده را برد . برای این کار از گیره های لباسی استفاده کنید .

جاکفشی با گیره لباس

یک گیره فلزی لباس را انتخاب کنید . گیره هایی که زشت و بدترکیب شده اند و دیگر از آن ها بخاطر کج و معوج بودنشان استفاده نمیکنید  هم برای این کار مناسب است . با سیم چین میله ی صاف پاین گیره را بچینید .

جاکفشی با گیره لباس

حالا با دم باریک گوشه ی تیز و بریده شده ی گیره را به داخل برگرداند و لوله کنید . سپس میله را از همان محل برجستگی بالا نزدیک حلقه ی آویز آن به طرف پایین خم کنید . طوری که سر گرد میله به سمت بالا باشد .

جاکفشی با گیره لباس

در این مرحله اگر میخواهید که به گیره ها یک شکل ظاهری دلخواه خود بدهید به هر رنگی که دلتان می خواد گیره ها را رنگ بزنید . برای زیبایی کار پایپونی هم به گیره اضافه کنید که آموزش مرحله به مرحله ی ساخت این پاپیون که شبیه لباس برای گیره هم هست در تصویر زیر دنبال کنید .

جاکفشی با گیره لباس

این پایپیون ها را با روبان های پلاستیکی و معمولی بازار می توان ساخت . اگر ایده ی دیگری برای تزیین دارید هم که چه بهتر !

4574 (4)

حالا چوبی را زیر قفسه ها یا داخل جاکفشی مثل چوبی که برای لباس در کمد دارید به دیوار میخ کنید و گیره ها را به آن بیاویزید . کفش و دمپایی هایی که دارید را به گیره ها بزنید و از یک فضای کوچک نهایت استفاده را برای جا دادن کفش و دمپایی های خود ببرید .

4574 (5)

از این گیره ها می توان برای دیگر تزیینات هم استفاده کرد . ایده هایی که در نظر دارید را در بخش نظرات همین پست برای ما بنویسید .

فاطمه

نگاشته شده توسط فاطمه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 125 مقاله ی منتشر شده دارند
فاطمه درباره خودش چنین می گوید : من کیستم ؟ موجودی که بی لطف خدا نیستم ...

تا این لحظه به جز شما 15,891 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۱۷ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>