دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

ایده و آموزش نقاشی و کاردستی ترکیبی برای کودکان

چه خوب که زمانی را برای بازی و آموزش و سرگرمی کودکان در نظر بگیریم. بازی هایی که با دستان خود بچه ها شکل می گیرند و سازه هایی ساده و زیبا را منجر می شوند.

اگر این زمان را پدر و یا مادر با کودک سپری کنند، از جهت آموزش و پرورش برای کودک بسیار مفید خواهد بود. چرا که منجر به صمیمیت بیشتر والدین با کودک و نیز سبب شناسایی علاقه مندی ها و استعداد های کودک خواهد شد. همچنین پدر و مادر می توانند به کودک سرگرمی هایی ساده، واقعی و کم هزینه را یاد بدهند. ذوق و استعداد او را تحریک و تشویق کنند. و لحظات شاد و خوبی را برای او فراهم سازند.

در این پست یک کاردستی و نقاشی ترکیبی را ویژه ی کودکان، دنبال خواهید کرد.

لوازم مورد نیاز یک جعبه کفش هست به همراه کاغذ و تکه ای کوچک از مقوا و کمی قیطان یا نخی ضخیم برای ساخت تاب. برای قسمت نقاشی هم از هر لوازم نقاشی که در اختیار دارید از مداد رنگی و آبرنگ گرفته تا ماژیک و… می توانید به اختیار خودتان استفاده کنید.

آموزش کاردستی و نقاشی به کودکان- کاردستی کودکانه- کاردستی جالب- ساخت ماکت کودکانه- ماکت- ماکت تاب بازی بچه ها- نقاشی-در این کاردستی چند هنر به کار رفته است.

اول نقاشی کودک که در پس زمینه ی جعبه ی کفش به چشم می خورد.

دوم حجم سازی و ماکت سازی است که منظور ساخت کودک در حال تاب بازی و درخت که با کاغذ رنگی برایش برگ ساخته شده است.

در نهایت یک کاردستی ترکیبی را مشاهده میکنید که از ترکیب نقاشی و ساخت ساخت کاردستی با کاغذ و مقوا تشکیل شده است:

آموزش کاردستی و نقاشی به کودکان- کاردستی کودکانه- کاردستی جالب- ساخت ماکت کودکانه- ماکت- ماکت تاب بازی بچه ها- نقاشی- (۱)

آموزش کاردستی و نقاشی به کودکان- کاردستی کودکانه- کاردستی جالب- ساخت ماکت کودکانه- ماکت- ماکت تاب بازی بچه ها- نقاشی- (۲)تاب بازی همیشه یکی از بازی های ساده و مفرح برای کودکان بوده است. و حتما ساخت یک چنین کاردستی ساده و زیبایی می تواند برای کودکان جالب باشد. خصوصا اینکه می توانند عروسک کاغذی روی تاب را تاب بدهند…

آموزش کاردستی و نقاشی به کودکان- کاردستی کودکانه- کاردستی جالب- ساخت ماکت کودکانه- ماکت- ماکت تاب بازی بچه ها- نقاشی- (۳)

یک جعبه ی کفش نیاز دارید.

لوازمی برای نقاشی.

چسب .

مقداری مقوا برای ساخت تاب.

قیطان یا یک جور بند و یا نخ ضخیم برای بند های تاب.

کاغذ.

نکته: می توانید برای پس زمینه ی جعبه ی کفش از نقاشی ک.دک روی یک کاغذ استفاده کنید و نقاشی او را در پس زمینه ی جعبه ی کفش بچسبانید.

یا اینکه از کاغذ های رنگی استفاده کنید و پس زمینه ی جعبه را با چسباندن تکه های کاغذ رنگی تکمیل کنیم. که در این صورت باید کاغذ را با نوار چسب داخل جعبه بچسبانید و بعد می توانید با یک قلمو روی آن را چسب چوب بزنید. چطور؟ ابتدا چسب چوب بی رنگ را با کمی آب مخلوط کنید و با قلمو روی کاغذ رنگی بمالید تا کاملا به داخل جعبه بچسبد.

لطفا تمامی مراحل را روی یک زیر انداز انجام دهید و اجازه دهید بیشتر کار را خود کودک با همراهی و مراقبت شما انجام دهد.

    آموزش کاردستی و نقاشی به کودکان- کاردستی کودکانه- کاردستی جالب- ساخت ماکت کودکانه- ماکت- ماکت تاب بازی بچه ها- نقاشی- (۸)

آموزش کاردستی و نقاشی به کودکان- کاردستی کودکانه- کاردستی جالب- ساخت ماکت کودکانه- ماکت- ماکت تاب بازی بچه ها- نقاشی- (۹)

آموزش کاردستی و نقاشی به کودکان- کاردستی کودکانه- کاردستی جالب- ساخت ماکت کودکانه- ماکت- ماکت تاب بازی بچه ها- نقاشی- (۱۰)

آموزش کاردستی و نقاشی به کودکان- کاردستی کودکانه- کاردستی جالب- ساخت ماکت کودکانه- ماکت- ماکت تاب بازی بچه ها- نقاشی- (۱۱)

آموزش کاردستی و نقاشی به کودکان- کاردستی کودکانه- کاردستی جالب- ساخت ماکت کودکانه- ماکت- ماکت تاب بازی بچه ها- نقاشی- (۵)

آموزش کاردستی و نقاشی به کودکان- کاردستی کودکانه- کاردستی جالب- ساخت ماکت کودکانه- ماکت- ماکت تاب بازی بچه ها- نقاشی- (۶)

آموزش کاردستی و نقاشی به کودکان- کاردستی کودکانه- کاردستی جالب- ساخت ماکت کودکانه- ماکت- ماکت تاب بازی بچه ها- نقاشی- (۷)

پروانه

نگاشته شده توسط پروانه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 258 مقاله ی منتشر شده دارند
پروانه درباره خودش چنین می گوید : میخواهم سبک باشم... سبک شوم... آنقدر که با ملایم‌ترین نسیم به پرواز درآیم...

تا این لحظه به جز شما 3,613 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۴ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>