دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

آیا یارانه ها افزایش می یابد

آیا یارانه ها امسال افزایش می یابد

این سوالی است که ذهن بسیاری از مردم را مشغول کرده است. این انتظار از زمانی بیشتر شده که با گرانی های اخیر ناشی از تحریم و سوء نظارت بر بازار قدرت خرید مردم پایین آمده است .

روزنامه همشهری هم در سایت خودش به نقل خبری از . پرداخته و بیان کرده افزایش یارانه‌ها قطعی شد؛ اجرای مرحله دوم هدفمندی از 92 !

اما چنانچه از گفتگوهای مسولین در رسانه های عمومی بر می آید هنوز دولت و مجلس بر سر این موضوع به تفاهم نرسیده اند .نگرانی هایی که در این زمینه وجود دارد گرانی ناشی از افزایش یارانه ها است در حالی که بیشتر مردم به افزایش یارانه ها چشم دارند عده ای از .مدارن معتقد هستند با افزایش یارانه ها فشار اقتصادی زیادی بر مردم خواهد آمد و بدلیل عدم مدیریت مناسب مردم بر یارانه های دریافتی در تامین هزینه هایی مثل هزینه های درمان با مشکل مواجه خواهند شد .

مجموع یارانه های پرداختی به هر فرد محاسبه ی یارانه هایی است که دولت قبلا به صورت غیر مستقیم به کالا ها می داده است . در حال حاضر مردم یارانه های دریافتی خود را بدون توجه به این موضوع خرج می کنند بسیار مشاهده می شود که زمان واریز یارانه ها صف های طولانی در بانک ها تشکیل می شود این امر نشانگر آن است که بسیاری از مردم هنوز یاد نگرفته اند چگونه یارانه ی دریافتی را مدیریت کنند .

اغلب مردم درک درستی از کشور ندارند و یارانه های دریافتی را به عنوان حقوق برای خود می دانند ! در حالی که این مبلغ هزینه هایی است که مجور هستند بابت استفاده از خدمات مختلف نظیر خرید نان و… مسافرت … و.. بپردازند .

نکته ی مهم دیگری که باید به آن توجه داشت زمان انجام دور دوم هدفمندی یارانه هاست در این خصوص خبرهای مختلفی از مسولان مختلف و در سایت های مختلف درج می شود اما در واقع تا دولت و مجلس در این مورد به توافق نرسند این علام تاریخ ها و زمان ها های مرحله دوم هدفمندی چندان واقعی و دقیق نخواهد بود.

چیزی که مسلم است عزم دشمنان بر فشار اقتصادی سیاسی و روانی بر مردم کشور است  تاریخ نشان داده است هیچ کشوری نمی تواند ادعای آبادانی برای کشور دیگری بکند بلایی که بر سر مردم افغانستان و عراق آمده است قابل تامل است لذا آبادانی و پیشرفت کشور در گرو  خدمت صادقانه ی مسولین و همکاری و در صحنه بودن مردم است .

 

مدیریت قمر

نگاشته شده توسط مدیریت قمر جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 201 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیریت قمر درباره خودش چنین می گوید : زمانبندی مناسب مطالب ،مسائل فنی ،تلاش جهت ادامه فعالیت سایت در مسیر ، نوشتن دانسته های خود و... که باعث شده دوستان ما را با نام مدیر سایت بشناسند . وضعیت فعلی :"رشته ای بر گردنم افکنده دوست می کشد هر جا که خاطرخواه اوست"

تا این لحظه به جز شما 1,058 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۱ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>