دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

افزایش سرعت کامپیوتر

با این روش می توانید تا حد زیادی  سرعت ویندوز خودتان را افزایش دهید

روش اول بدون نیاز به هیچ برنامه:

گاهی وقت ها کاهش سرعت ویندوز و در نتیجه کامیپوتر ناشی از در هم ریختگی در هارد کامپیوتر است . برای اینکه از اینکه مشکل خلاصی یابید بهتر است درایورهای کامپوتر خودتان را دیسک دیفرگمنت کنید  برای این کار  در کادر جستجوی ویندوز خود بنویسید   disk derangementer       و برنامه را اجرا کنید  . بعد از انجام خواهید دید سرعت ویندوز شما تا حد زیادی افزایش یافته است .

روش دوم استفاده از نرم افزار مخصوص این کار هست

شاید باور نکنید این نرم افزار تا 50% می تواند سرعت کامپوتر شما را بهبود بخشد. این نرم افزار را دوبار پشت سر هم اجرا کنید تا تمامی خطاها در ریجستری و….. را درست کند

افزایش سرعت ویندوز

از جمله قابلیت های این نرم افزار ، امکان یکپارچه سازی هارد دیسک ، پاک سازی فایل های اضافی ، بهینه سازی ریجستری ، مسدود سازی تبلیغات اینترنتی برای بارگزاری بالا صفحات وب ، جلوگیری از ورود Spyware ها و … است.

برای دانلود اینجا را کلیک کنید.

مدیریت قمر

نگاشته شده توسط مدیریت قمر جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 201 مقاله ی منتشر شده دارند
مدیریت قمر درباره خودش چنین می گوید : زمانبندی مناسب مطالب ،مسائل فنی ،تلاش جهت ادامه فعالیت سایت در مسیر ، نوشتن دانسته های خود و... که باعث شده دوستان ما را با نام مدیر سایت بشناسند . وضعیت فعلی :"رشته ای بر گردنم افکنده دوست می کشد هر جا که خاطرخواه اوست"

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>