دوره آموزش رایگان ساخت انوا...
\r\n\r\nاگر مدیر شرکت هستید امروز...
دانلود نرم افزار  مدیریت شر...
cms حروف اول عبارات Content Managemen...
سیستم تولید فیش حقوق برای ک...
c

ایده های چوبی

میز های چوبی قدیمی، کمدهای قدیمی ، جعبه های چوبی میوه و… همه و همه میتونن باز هم قابل استفاده باشن. کافیه کمی ذوق بخرج بدیم و جای درست و مناسب برای استفاد از اونها رو پیدا کنیم.

مثلا این یک میز ساده ی چوبی قدیمی بوده است که با اضافه کردن پایه ای زیر پایه هایش، و نیز یک طبقه ی افقی زیر طبقه اصلی میز و همچنین رنگ آمیزی میز، کاربرد جدیدی پیدا کرده است:

ایده هایی برای لوازم چوبی - ایده هایی برای میز- تابلو

 

و چقدر برای قرار گرفتن زیر یک آینه ی بزرگ مناسب شده است. می توانیئ قست طبقه ای را که زیر طبقه اصلی اضافه میکنید،کمی خارج تر از میز در نظر بگیرید تا بتواند تبدیل به یک میز کار حرفه ای و قرار دادن لپ تاپ و… شود و یا تبدیل به یک میز تحریر برای کودک‌تان… به نظرتون اون میزهای ساده ی چوبی و قدیمی باز هم قابل دور انداختن هستن؟

شاید سطح میز چوبی تان خراب شده و یا اصلا دلتان رنگ آمیزی ساده برای تنوع دادن به آن را نمیخواهد، پیشنهاد بعدی ما استفاده از چسب های کاغذی رنگی است:

ایده هایی برای لوازم چوبی - ایده هایی برای میز- تابلو (۲)

یک میز جدید و بی نظیر خواهید داشت که می تواند برای خیلی از قسمت های خانه، مناسب باشد.

جعبه های میوه چوبی در منزل دارید و میخواهید آنها را دور بریزید؟

لطفا دست نگه دارید! شاید از این ایده خوشتان آمد…

جعبه ها را تمیز کنید و بعد رنگ آمیزی کنید و از آنها مثلا برای دیوار ورودی منزل و یا اتاق کودکان استفاده کنید. این ها می توانند گزینه ی خوبی برای مرتب نگه داشتن خرده ریز ها و وسایل کودکان باشند. قفسه ها و طبقاتی کاملا ابتکاری و جالب:

ایده هایی برای لوازم چوبی - ایده هایی برای میز- تابلو (۸)عاشق تابلو آنهم از جنس چند تکه اش هستید؟

شاید قیمت این تابلو ها زیاد گران نباشد. اما خودتان هم میتوانید طعم هنرتان و سلیقه  تان را بچشید و بیشتر لذت ببرید. تازه می توانید تابلوهایی ابتکاری و کاملا مطابق با سلیقه تان بسازید که شاید در هیچ فروشگاهی پیدا نشوند:

ایده هایی برای لوازم چوبی - ایده هایی برای میز- تابلو (۶)برای ساخت چنین تابلوهایی به چند تکه چوب با سایز یکسان احتیاج دارید که شاید میزها و کمد های شکسته گزینه های خوبی باشند. طرح های ساده و خلاقانه با رنگ را امتحان کنید. و لذت ببرید:

ایده هایی برای لوازم چوبی - ایده هایی برای میز- تابلو (۷)بعضی از میز های چوبی را هم می توانید گزینه ای برای برخی علاقه مندی های خود و یا کودکان‌تان قرار دهید. مثلا کودک شما تخت خواب ندارد؟ و یا دختر کوچک شما هوس تخت خواب شبیه پرنسس ها را کرده است؟

خب یک میز قدیمی بلا استفاده را می توانید برعکس روی زمین قرار دهید و با قرار دادن لوازم مناسب برای خوابیدن روی آن داخل میز، از پایه های برعکس شده ی میز برای تزئین تخت خواب استفاده کنید. مثلا با تور و روبان تخت خواب کودکتان را تزیئین کنید:

ایده هایی برای لوازم چوبی - ایده هایی برای میز- تابلو (۵)

این تجربه ها و ابتکارات لذت بخش را بچشید و لذت ببرید. این میز بعدا می تواند دوباره یک میز باشد.

چند میز چوبی ساده جلوی مبلی دارید که با وجود سالم بودن، خیلی تکراری شده اند و قصد تعویض میزها را دارید؟

پیشنهاد ما اینست که میز ها را در طرحی متفاوت رنگ آمیزی کنید:

ایده هایی برای لوازم چوبی - ایده هایی برای میز- تابلو (۹)

می‌شود مدتی دیگر نیز از انها به عنوان میزهایی زیبا برای جلوی مبلهایتان استفاده کنید. شاید مدتی بیشتر از آنچه فکرش را بکنید.

برای اینگونه رنگ آمیزی طرح دلخواهی را روی کاغذ یا مقوا بکشید و روی قسمت هایی از میز بچسبانید. با چسب نواری زیر کاغذ. سپس میزها را رنگ بزنید. و بعد از خشک شدن، کاغذ یا مقوا را بردارید.

ایده ی پایانی شاید کمی اغراق آمیز باشد اما نوستالژیک ست و می تواند برای خیلی ها جالب باشد.

اگر یک چمدان بلا استفاده دارید، با یک تصویر زیبا از طبیعت، تکه ای چمن مصنوعی ، و چسباندن آنها داخل چمدان، فضایی با تم طبیعت برای خوردن صبحانه یا یک میان وعده ی شخصی درست کنید. می توانید چمدان را در گوشه ای از اتاق تان قرار دهید و میان وعدهتان را روی چمن ها میل کنید…

   ایده هایی برای لوازم چوبی - ایده هایی برای میز- تابلو (۴)

پروانه

نگاشته شده توسط پروانه جهت دنبال کردن ایشان روی کلیک کنید در حال حاضر ایشان تعداد 258 مقاله ی منتشر شده دارند
پروانه درباره خودش چنین می گوید : میخواهم سبک باشم... سبک شوم... آنقدر که با ملایم‌ترین نسیم به پرواز درآیم...

تا این لحظه به جز شما 3,710 بازدید کننده دیگر این مقاله را خوانده و ۶ دیدگاه برایش نوشته اند لطفا شما هم نظر خودتان را بنویسید
مطالب زیر هم میتونه براتون جالب باشه

نظر شما چیه ؟

نظرات شما را حتما خواهیم خواند

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>